U kunt ons steunen door lid van de Heemkundekring Schijndel te worden. Iedere dinsdagochtend zijn wij tussen 10 en 12 uur in de heemkamer: Cultureel Centrum 't Spectrum, Steeg 9 g, Schijndel. |
Wethouders van Schijndel: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
(7 tussenliggende versies door 3 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 8: | Regel 8: | ||
| Berkel, van, Hendrikus Peter || 1863 || 1871 || | | Berkel, van, Hendrikus Peter || 1863 || 1871 || | ||
|- | |- | ||
| Bolsius, Henricus Godefridus Josephus || 1923 || 1927 || | | [[Henricus Godefridus Josephus Bolsius (1885 - 1954 )|Bolsius, Henricus Godefridus Josephus]] || 1923 || 1927 || | ||
|- | |- | ||
| Boogaard, van den, Johannes || 1916 || 1923 || | | Boogaard, van den, Johannes || 1916 || 1923 || | ||
Regel 16: | Regel 16: | ||
| Claassen, B.P.F. (Bart) || 1970 || 1970 || | | Claassen, B.P.F. (Bart) || 1970 || 1970 || | ||
|- | |- | ||
| Claassen, B.P.F. (Bart) || 2006 || 2017 || | | Claassen, B.P.F. (Bart) || 2006 || 2017 || locoburgemeester 2011 - 2017 | ||
|- | |- | ||
| Eijkemans, L.J.G.T. | | [[L.J.G.T. Eijkemans|Eijkemans, L.J.G.T.]] (Bart) || 2002 || 2014 || | ||
|- | |- | ||
| Esch, van, Gerardus Josephus || 1927 || 1935 || | | Esch, van, Gerardus Josephus || 1927 || 1935 || | ||
|- | |- | ||
| | | Esch, van, Wilhelmus L. (Willem) || 1913 || 1916 || | ||
|- | |- | ||
| Herpen, van, Gerardus (Gerard) || 1958 || 1978 || | | Giersbergen, van, Gijsbertus Adrianus || 1967 || 1969|| | ||
|- | |||
| [[Gerardus van Herpen (1917 - 2016)|Herpen, van, Gerardus]] (Gerard) || 1958 || 1978 || | |||
|- | |- | ||
| Heuvel, van den, Pieter Peter || 1871 || 1875 || | | Heuvel, van den, Pieter Peter || 1871 || 1875 || | ||
|- | |- | ||
| Hovenier, Joannes Wilhelmus || 1946 || 1958 || | | [[Joannes Wilhelmus Hovenier (1909 - 1973)|Hovenier, Joannes Wilhelmus]] (Jan) || 1946 || 1958 || | ||
|- | |- | ||
| | | Hovenier, Joannes Wilhelmus (Jan) || 1962 || 1966 || | ||
|- | |- | ||
| Hurk, van den, Adrianus Maria (Ad) || 1986 || 1990 || | | Hurk, van den, Adrianus Maria (Ad) || 1986 || 1990 || | ||
|- | |- | ||
| Jansen, Henricus Petrus Cornelius || 1939 || 1945 || | | [[Henricus Petrus Cornelis Jansen (1896 - 1950)|Jansen, Henricus Petrus Cornelius]] (Harry) || 1939 || 1945 || | ||
|- | |- | ||
| Jong, de, Antonius Cornelus || 1970 || 1974 || | | [[Antonius Cornelus de Jong (1923 - 1998)|Jong, de, Antonius Cornelus]] (Anton) || 1970 || 1974 || | ||
|- | |- | ||
| Kaal, Theodorus J.L. (Theo) || 1990 || 1993 || | | Kaal, Theodorus J.L. (Theo) || 1990 || 1993 || | ||
Regel 44: | Regel 46: | ||
| Kelders, W.A.C.M. (Wim) || 1994 || 1997 || | | Kelders, W.A.C.M. (Wim) || 1994 || 1997 || | ||
|- | |- | ||
| Kemps, Petrus Johannes (Piet) || 1975 || 1994 || | | [[Petrus Johannes Kemps (1924 - 2005)|Kemps, Petrus Johannes]] (Piet) || 1975 || 1994 || | ||
|- | |- | ||
| Kooijmans, Martinus W.M. (Tiny) || 1978 || 1985 || | | Kooijmans, Martinus W.M. (Tiny) || 1978 || 1985 || | ||
|- | |- | ||
| Kuis, Gerardus | | [[Gerardus Petrus Maria Kuis (1938 - 2007)|Kuis, Gerardus Petrus Maria]] (Gerard) || 1985 || 1990 || | ||
|- | |- | ||
| Kuis, Gerardus | | Kuis, Gerardus Petrus Maria (Gerard) || 1994 || 1999 || | ||
|- | |- | ||
| Manders, Franciscus Antonius || 1861 || 1872 || | | [[Franciscus Antonius Manders (1807 – 1888)|Manders, Franciscus Antonius]] || 1861 || 1872 || | ||
|- | |- | ||
| Manders, Franc.R. || 1885 || 1890 || | | Manders, Franc. R.|| 1885 || 1890 || | ||
|- | |- | ||
| Oetelaar, van den, Adrianus || 1923 || 1940 || | | [[Adrianus van den Oetelaar (1872 - 1958)|Oetelaar, van den, Adrianus]] (Adriaan) || 1923 || 1940 || | ||
|- | |- | ||
| Roozendaal, H.G.P.F. (Henk) || 2001 || 2002 || | | [[H.G.P.F. Roozendaal|Roozendaal, H.G.P.F.]] (Henk) || 2001 || 2002 || | ||
|- | |- | ||
| Roozendaal, M.H.B. (Menno) || 2014 || 2017 || | | Roozendaal, M.H.B. (Menno) || 2014 || 2017 || | ||
Regel 64: | Regel 66: | ||
| Roozendaal, P.G.J.M. (Peter) || 2002 || 2014 || | | Roozendaal, P.G.J.M. (Peter) || 2002 || 2014 || | ||
|- | |- | ||
| | | [[L.J.M.A. van Schaaijk|Schaaijk, van, Lamberta J.M.A.]] (Bea) || 1990 || 2001 || | ||
| Schaaijk, van, Lamberta J.M.A. (Bea) || | |||
|- | |- | ||
| Schoones, | | [[Johannes Marinus Cornelis Hendrikus Schoones|Schoones, Johannes Marinus Cornelis Hendrikus]] (Hans) || 1999 || 2014 || | ||
|- | |- | ||
| Schoot, van der, Eg (Dielis) || 1890 || 1897 || | | Schoot, van der, Eg. (Dielis) || 1890 || 1897 || | ||
|- | |- | ||
| Smits, Pieter Mathijs || 1851 || 1861 || | | Smits, Pieter Mathijs || 1851 || 1861 || | ||
|- | |- | ||
| Timmermans, Eimbertus A.F. || 1897 || 1913 || | | [[Eimbert Timmermans (1848 – 1913)|Timmermans, Eimbertus A.F.]] || 1897 || 1913 || | ||
|- | |- | ||
| Timmermans, Johannes Waltherus (Jan) || 1900 || 1923 || | | Timmermans, Johannes Waltherus (Jan) || 1900 || 1923 || | ||
|- | |- | ||
| Veerdonk, van de, Petrus Theodorus (Piet) || 1978 || 1985 || | | [[Petrus Theodorus van de Veerdonk (1920 - 1986)|Veerdonk, van de, Petrus Theodorus]] (Piet) || 1978 || 1985 || | ||
|- | |- | ||
| Ven, van de, Johannes Hendrikus || 1881 || 1900 || | | Ven, van de, Johannes Hendrikus || 1881 || 1900 || | ||
|- | |- | ||
| Verhagen, Petrus (Piet) || 1974 || 1978 || | | [[Petrus Verhagen (1916 – 1996)|Verhagen, Petrus]] (Piet) || 1974 || 1978 || | ||
|- | |- | ||
| Verkuijlen, Antonius || 1935 || 1939 || | | [[Antonius Verkuijlen (1882 - 1957)|Verkuijlen, Antonius]] (Antoon) || 1935 || 1939 || | ||
|- | |- | ||
| Verkuijlen, Antonius || 1945 || 1946 || | | Verkuijlen, Antonius (Antoon) || 1945 || 1946 || | ||
|- | |- | ||
| Visser, de, Wilhelmus Johannes || 1940 || 1953 || | | [[Wilhelmus Johannes de Visser (1890 - 1979)|Visser, de, Wilhelmus Johannes]] (Willem) || 1940 || 1953 || | ||
|- | |- | ||
| Weert, van, Hendrikus Johannes || 1872 || 1881 || | | Weert, van, Hendrikus Johannes || 1872 || 1881 || | ||
Regel 94: | Regel 94: | ||
| Witlox, E.M.J.M. (Eus) || 2014 || 2017 || | | Witlox, E.M.J.M. (Eus) || 2014 || 2017 || | ||
|- | |- | ||
| Wolven, Johannes Lamberdinus (Hans) || | | Wolven, Johannes Lamberdinus (Hans) || 1998 || 2002 || | ||
|- | |- | ||
| Wouters, Gerard C.H.J.M. (Ger) || 1998 || 1999 || | | Wouters, Gerard C.H.J.M. (Ger) || 1998 || 1999 || | ||
Regel 101: | Regel 101: | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Lijsten]] | |||
[[categorie:Wethouder]] |
Huidige versie van 2 apr 2024 om 20:35
Naam | Van | Tot | Opmerking |
---|---|---|---|
Aa, van der, Petrus (Pieter) | 1851 | 1863 | |
Berkel, van, Hendrikus Peter | 1863 | 1871 | |
Bolsius, Henricus Godefridus Josephus | 1923 | 1927 | |
Boogaard, van den, Johannes | 1916 | 1923 | |
Boxtel, van, Petrus | 1953 | 1962 | |
Claassen, B.P.F. (Bart) | 1970 | 1970 | |
Claassen, B.P.F. (Bart) | 2006 | 2017 | locoburgemeester 2011 - 2017 |
Eijkemans, L.J.G.T. (Bart) | 2002 | 2014 | |
Esch, van, Gerardus Josephus | 1927 | 1935 | |
Esch, van, Wilhelmus L. (Willem) | 1913 | 1916 | |
Giersbergen, van, Gijsbertus Adrianus | 1967 | 1969 | |
Herpen, van, Gerardus (Gerard) | 1958 | 1978 | |
Heuvel, van den, Pieter Peter | 1871 | 1875 | |
Hovenier, Joannes Wilhelmus (Jan) | 1946 | 1958 | |
Hovenier, Joannes Wilhelmus (Jan) | 1962 | 1966 | |
Hurk, van den, Adrianus Maria (Ad) | 1986 | 1990 | |
Jansen, Henricus Petrus Cornelius (Harry) | 1939 | 1945 | |
Jong, de, Antonius Cornelus (Anton) | 1970 | 1974 | |
Kaal, Theodorus J.L. (Theo) | 1990 | 1993 | |
Kant, van der, Gijsbertus | 1875 | 1885 | |
Kelders, W.A.C.M. (Wim) | 1994 | 1997 | |
Kemps, Petrus Johannes (Piet) | 1975 | 1994 | |
Kooijmans, Martinus W.M. (Tiny) | 1978 | 1985 | |
Kuis, Gerardus Petrus Maria (Gerard) | 1985 | 1990 | |
Kuis, Gerardus Petrus Maria (Gerard) | 1994 | 1999 | |
Manders, Franciscus Antonius | 1861 | 1872 | |
Manders, Franc. R. | 1885 | 1890 | |
Oetelaar, van den, Adrianus (Adriaan) | 1923 | 1940 | |
Roozendaal, H.G.P.F. (Henk) | 2001 | 2002 | |
Roozendaal, M.H.B. (Menno) | 2014 | 2017 | |
Roozendaal, P.G.J.M. (Peter) | 2002 | 2014 | |
Schaaijk, van, Lamberta J.M.A. (Bea) | 1990 | 2001 | |
Schoones, Johannes Marinus Cornelis Hendrikus (Hans) | 1999 | 2014 | |
Schoot, van der, Eg. (Dielis) | 1890 | 1897 | |
Smits, Pieter Mathijs | 1851 | 1861 | |
Timmermans, Eimbertus A.F. | 1897 | 1913 | |
Timmermans, Johannes Waltherus (Jan) | 1900 | 1923 | |
Veerdonk, van de, Petrus Theodorus (Piet) | 1978 | 1985 | |
Ven, van de, Johannes Hendrikus | 1881 | 1900 | |
Verhagen, Petrus (Piet) | 1974 | 1978 | |
Verkuijlen, Antonius (Antoon) | 1935 | 1939 | |
Verkuijlen, Antonius (Antoon) | 1945 | 1946 | |
Visser, de, Wilhelmus Johannes (Willem) | 1940 | 1953 | |
Weert, van, Hendrikus Johannes | 1872 | 1881 | |
Witlox, E.M.J.M. (Eus) | 2014 | 2017 | |
Wolven, Johannes Lamberdinus (Hans) | 1998 | 2002 | |
Wouters, Gerard C.H.J.M. (Ger) | 1998 | 1999 | |
Wouters, Gerard C.H.J.M. (Ger) | 2002 | 2006 |