U kunt ons steunen door lid van de Heemkundekring Schijndel te worden. Iedere dinsdagochtend zijn wij tussen 10 en 12 uur in de heemkamer: Cultureel Centrum 't Spectrum, Steeg 9 g, Schijndel. |
Bunderstraat: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
(Nieuwe pagina aangemaakt met ''''Bunderstraat''' ''Raadsbesluit 26 augustus 1937'' Deze straat wordt sinds mensenheugenis zo genoemd. Ook reeds in 1773. Categorie:Straten/Adressen') |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
'''Bunderstraat''' | == '''Bunderstraat''' == | ||
''Raadsbesluit 26 augustus 1937'' | ''Raadsbesluit 26 augustus 1937'' | ||
Regel 5: | Regel 5: | ||
Deze straat wordt sinds mensenheugenis zo genoemd. Ook reeds in 1773. | Deze straat wordt sinds mensenheugenis zo genoemd. Ook reeds in 1773. | ||
== '''Bewoners van de Bunderstraat (Huisnummerboek januari 1945)''' == | |||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
! Koptekst !! Koptekst !! Koptekst !! Koptekst !! Koptekst | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|} | |||
[[Categorie:Straten/Adressen]] | [[Categorie:Straten/Adressen]] |
Versie van 5 apr 2020 12:49
Bunderstraat
Raadsbesluit 26 augustus 1937
Deze straat wordt sinds mensenheugenis zo genoemd. Ook reeds in 1773.
Bewoners van de Bunderstraat (Huisnummerboek januari 1945)
Koptekst | Koptekst | Koptekst | Koptekst | Koptekst |
---|---|---|---|---|
Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld |
Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld |
Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld |
Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld |
Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld |
Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld |
Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld |
Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld |
Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld |
Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld |
Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld |
Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld |
Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld |
Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld |
Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld |
Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld |
Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld |
Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld |
Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld |
Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld |
Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld |
Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld |
Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld |
Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld |
Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld |
Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld |
Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld |
Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld |
Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld |
Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld |