U kunt ons steunen door lid van de Heemkundekring Schijndel te worden. Iedere dinsdagochtend zijn wij tussen 10 en 12 uur in de heemkamer: Cultureel Centrum 't Spectrum, Steeg 9 g, Schijndel. |
Telefoonlijst 1931: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 32: | Regel 32: | ||
| Dijk, v.G. || pastoor || || 58 | | Dijk, v.G. || pastoor || || 58 | ||
|- | |- | ||
| | | Edah, N.V. || kruidenier, Filh. C.A. de Jongh || || 44 | ||
|- | |- | ||
| | | Esch & Zn., Fa.W.v.|| aardappel, kunstmesthandel || || 20 | ||
|- | |- | ||
| | | Geerkens, C. || slager || Grootestraat G.14 || 36 | ||
|- | |- | ||
| | | Geerkens, Gebr. || slagerij enz. || || 26 | ||
|- | |- | ||
| | | Geerkens, J. || || Grootestraat || 13 | ||
|- | |- | ||
| | | Gemeentehuis || || || 21 | ||
|- | |- | ||
| | | Gemeenteontvanger L.J. van Esch || || || 20 | ||
|- | |- | ||
| | | Goyaerts, Gez.T. & M. || hotel || Grootestraat || 14 | ||
|- | |- | ||
| | | Heertum, A.C.J.v.|| wijnen en gedistilleerd || || 52 | ||
|- | |- | ||
| | | Heeswijk, J.A.v.|| uurwerken motoren || || 18 | ||
|- | |- | ||
| | | Heeswijk, W.v.|| slager || || 48 | ||
|- | |- | ||
| | | Hermes-Verbakel, A.|| drogisterij, groenten enz. || || 46 | ||
|- | |- | ||
| | | Hovenier, G.|| mij.Tafi || || 49 | ||
|- | |- | ||
| | | Jansen, J. || manufacturen, kleermaker || || 50 | ||
|- | |- | ||
| | | Jansen de Wit, N.V. M. || kousenfabriek || || 19 | ||
|- | |- | ||
| | | Kemps, Gebr. || || || 45 | ||
|- | |- | ||
| | | Koolen, Dr. A.A.M.P. || arts || Hoofdstraat || 3 | ||
|- | |- | ||
| | | Kriellaars, W. || kassier Boerenleenbank || || 23 | ||
|- | |- | ||
| | | Liefdesgesticht || || || 35 | ||
|- | |- | ||
| | | Liempd, C.J.|| architect || || 47 | ||
|- | |- | ||
| | | Louwere, A.M. de || || || 16 | ||
|- | |- | ||
| | | Meuffels, H.H. || hotel, aardappelen enz. || Grootestraat || 15 | ||
|- | |- | ||
| | | Oppenraaij, W.H.A. v. || arts || || 2 | ||
|- | |- | ||
| | | Ouden v.d. Heuvel, C.den || || || 38 | ||
|- | |- | ||
| | | Pessers, A.J. || pastoor || Boschweg || 57 | ||
|- | |- | ||
| | | Publieke Telefoonstation || || || | ||
|- | |- | ||
| | | Raamsdonk, J. || kapper || || 11 | ||
|- | |- | ||
| | | Roessel, F.v. || broodbakker || Grootestraat G 58 || 37 | ||
|- | |- | ||
| | | Rooyakkers, Fa.|| inmetselen stoomketels enz. || || 39 | ||
|- | |- | ||
| | | Rotterdamsche bankvereeniging Corr. L.J. van Esch || || || 20 | ||
|- | |- | ||
| | | Rijkstelegraafkantoor || || || | ||
|- | |- | ||
| | | Spank, J.H. v.d. || koopman || || 9 | ||
|- | |- | ||
| | | Spoorwegen station || || || 25 | ||
|- | |- | ||
| | | Steen, Gebr. v.d. || slagerij || || 28 | ||
|- | |- | ||
| | | Steenbakkers, A.J. || hoepelfabriek || || 29 | ||
|- | |- | ||
| | | Steenbakkers, E. || hoepelfabriek en houthandel || || 59 | ||
|- | |||
| Steenbakkers & Co., P.|| houthandel, bouwmaterialen || || 2 | |||
|- | |||
| Steenfabriek de Molenheide || || || 4 | |||
|- | |||
| Swinkels, A. || bierhandel || || 27 | |||
|- | |||
| Uden, A.v. || houthandel || || 41 | |||
|- | |||
| Velden, C.J. v.d. || hoepelmakerij || || 54 | |||
|- | |||
| Ven, P.J.v.d.|| houthandel, bouwkundige || || 42 | |||
|- | |||
| Vleeschkeuringsdienst L. Bruinsma || || || 34 | |||
|- | |||
| Voets, A. || slager || Grootestraat B 173 || 33 | |||
|- | |||
| Voets v.d. Biggelaar, A. || slager || || 55 | |||
|- | |||
| Vries, W. de || veearts || Grootestraat G 55 || 32 | |||
|- | |||
| Vugts, W.J. || motoren en rijwielen || || 43 | |||
|- | |||
| Wakker, C.A.J. v.d.|| wijnhandel || || 53 | |||
|- | |||
| Wit, Adr. de || aannemer en bouwkundige || || 51 | |||
|} | |} | ||
[[categorie: Lijsten]] | [[categorie: Lijsten]] |
Versie van 12 sep 2023 10:54
Naam | Bedrijf/Beroep | Adres | telefoonnummer |
---|---|---|---|
Akker, v.d. P. | slager | 17 | |
Alpengloei, Nacht- en Theelichtenfabriek | 1 | ||
Baggen, J.F. | notaris | 31 | |
Barten, Edm. | expediteur | 10 | |
Bokhoven, van L. | mandenmaker | 7 | |
Bolsius, F. | 6 | ||
Bolsius, Gebr. | wasbleeker | woonhuis | 6 |
Bolsius, H. | 8 | ||
Bolsius, Mevr. Wed. I.J. | 12 | ||
Bolsius - Goossens | wasbleekerij | 30 | |
Bosmans, Wed. A. | 56 | ||
Coöperatieve Stoomzuivelfabriek | 24 | ||
Drunen, v.J. | A 24 | ||
Dijk, v.G. | pastoor | 58 | |
Edah, N.V. | kruidenier, Filh. C.A. de Jongh | 44 | |
Esch & Zn., Fa.W.v. | aardappel, kunstmesthandel | 20 | |
Geerkens, C. | slager | Grootestraat G.14 | 36 |
Geerkens, Gebr. | slagerij enz. | 26 | |
Geerkens, J. | Grootestraat | 13 | |
Gemeentehuis | 21 | ||
Gemeenteontvanger L.J. van Esch | 20 | ||
Goyaerts, Gez.T. & M. | hotel | Grootestraat | 14 |
Heertum, A.C.J.v. | wijnen en gedistilleerd | 52 | |
Heeswijk, J.A.v. | uurwerken motoren | 18 | |
Heeswijk, W.v. | slager | 48 | |
Hermes-Verbakel, A. | drogisterij, groenten enz. | 46 | |
Hovenier, G. | mij.Tafi | 49 | |
Jansen, J. | manufacturen, kleermaker | 50 | |
Jansen de Wit, N.V. M. | kousenfabriek | 19 | |
Kemps, Gebr. | 45 | ||
Koolen, Dr. A.A.M.P. | arts | Hoofdstraat | 3 |
Kriellaars, W. | kassier Boerenleenbank | 23 | |
Liefdesgesticht | 35 | ||
Liempd, C.J. | architect | 47 | |
Louwere, A.M. de | 16 | ||
Meuffels, H.H. | hotel, aardappelen enz. | Grootestraat | 15 |
Oppenraaij, W.H.A. v. | arts | 2 | |
Ouden v.d. Heuvel, C.den | 38 | ||
Pessers, A.J. | pastoor | Boschweg | 57 |
Publieke Telefoonstation | |||
Raamsdonk, J. | kapper | 11 | |
Roessel, F.v. | broodbakker | Grootestraat G 58 | 37 |
Rooyakkers, Fa. | inmetselen stoomketels enz. | 39 | |
Rotterdamsche bankvereeniging Corr. L.J. van Esch | 20 | ||
Rijkstelegraafkantoor | |||
Spank, J.H. v.d. | koopman | 9 | |
Spoorwegen station | 25 | ||
Steen, Gebr. v.d. | slagerij | 28 | |
Steenbakkers, A.J. | hoepelfabriek | 29 | |
Steenbakkers, E. | hoepelfabriek en houthandel | 59 | |
Steenbakkers & Co., P. | houthandel, bouwmaterialen | 2 | |
Steenfabriek de Molenheide | 4 | ||
Swinkels, A. | bierhandel | 27 | |
Uden, A.v. | houthandel | 41 | |
Velden, C.J. v.d. | hoepelmakerij | 54 | |
Ven, P.J.v.d. | houthandel, bouwkundige | 42 | |
Vleeschkeuringsdienst L. Bruinsma | 34 | ||
Voets, A. | slager | Grootestraat B 173 | 33 |
Voets v.d. Biggelaar, A. | slager | 55 | |
Vries, W. de | veearts | Grootestraat G 55 | 32 |
Vugts, W.J. | motoren en rijwielen | 43 | |
Wakker, C.A.J. v.d. | wijnhandel | 53 | |
Wit, Adr. de | aannemer en bouwkundige | 51 |