U kunt ons steunen door lid van de Heemkundekring Schijndel te worden. Iedere dinsdagochtend zijn wij tussen 10 en 12 uur in de heemkamer: Cultureel Centrum 't Spectrum, Steeg 9 g, Schijndel. |
Bewerken van Sint Servatiusstraat
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 663: | Regel 663: | ||
|} | |} | ||
=== '''Bewoners van de Sint Servatiusstraat, Wijk H in 1945 <ref>huisnummerboek 1945 (BHIC 5135/1525)</ref>:''' === | |||
{| class="wikitable sortable" | |||
|- | |||
! Nr.!! Voornaam!! Tussenvoegsel!! Achternaam!! Bijschrift | |||
|- | |||
| H1 || A. || || Langenhuizen || | |||
|- | |||
| H2 || A. || || Langenhuizen || | |||
|- | |||
| H3 || W. || v.d. || Heijden || | |||
|- | |||
| H4 || Weduwe || van || Schijndel || | |||
|- | |||
| H5 || H. || || Kivits || | |||
|- | |||
| H6 || H. || || Kivits || | |||
|- | |||
| H7 || H. || || Verhagen || | |||
|- | |||
| H8 || A. || v.d. || Dungen || | |||
|- | |||
| H9 || C. || van || Weert || | |||
|- | |||
| H10 || A. || v.d. || Meer || | |||
|- | |||
| H11 || J. || van || Doremalen || | |||
|- | |||
| H12 || M. || v.d. || Greef || | |||
|- | |||
| H13 || A. || v.d. || Greef || | |||
|- | |||
| H14 || L. || || Heesakkers || | |||
|- | |||
| H15 || Weduwe Fr. || van || Heertum || | |||
|- | |||
| H16 || H. || || Broeren || | |||
|- | |||
| H17 || M. || van || Stiphout || Doorgehaald. Toegevoegd: Dinnissen | |||
|- | |||
| H18 || W. || || Kolen || | |||
|- | |||
| H19 || P. || de || Laat || | |||
|- | |||
| H20 || Th. || van || Oorschot || | |||
|- | |||
| H21 || J. || van || Liempd || | |||
|- | |||
| H22 || A. || || Mutsaars || | |||
|- | |||
| H23 || H. || van || Heeswijk || Doorgehaald. Toegevoegd: Van Helvoort, P.H. | |||
|- | |||
| H24 || P. || || Bolwerk || | |||
|- | |||
| H25 || M. || v.d. || Dungen || Doorgehaald. Toegevoegd: Van Raaij | |||
|- | |||
| H26 || W. || v.d. || Brand || | |||
|- | |||
| H27 || H. || || Hermes || | |||
|- | |||
| H28 || H. || || Martens || | |||
|- | |||
| H29 || J. || || Evers || | |||
|- | |||
| H30 || J. || || Schellekens || | |||
|- | |||
| H31 || J. || v.d. || Steen || | |||
|- | |||
| H32 || || van || Schijndel || Doorgehaald: Steenbakkers, H. | |||
Toegevoegd: Weduwe | |||
|- | |||
| H33 || J. || || Daniels || Doorgehaald: Spierings, J. | |||
|- | |||
| H34 || A. || van || Doremalen || | |||
|- | |||
| H35 || H. || || Bozelie || | |||
|- | |||
| H36 || J. || || Bozelie || | |||
|- | |||
| H37 || G.A. || || Bozelie || | |||
|- | |||
| H38 || Wed. J. || || Verhagen || Toegevoegd: Geh. met Van Zoghel, W. | |||
|- | |||
| H39 || M.W. || || Hoogzaad || Doorgehaald | |||
|- | |||
| H40 || H. || van || Galen || Doorgehaald | |||
|- | |||
| H41 || J. || || Steenbakkers || | |||
|- | |||
| H42 || J. || || Fransen || | |||
|- | |||
| H43 || P. || van || Oorschot || | |||
|- | |||
| H44 || A. || van || Kasteren || | |||
|- | |||
| H45 || P. || van || Houtum || | |||
|- | |||
| H46 || H. || v.d. || Westelaken || Doorgehaald: Langenhuijsen, A. | |||
|- | |||
| H47 || Weduwe A. || van || Dinther || | |||
|- | |||
| H48 || J. || || Mathijsen || | |||
|- | |||
| H49 || J. || || Kooijmans || | |||
|- | |||
| H50 || J. || || Kooijmans || | |||
|- | |||
| H51 || A. || || Koninkx || | |||
|- | |||
| H52 || Weduwe Adr. || || Dortmans || Doorgehaald: Bozelie, H. | |||
|- | |||
| H53 || A. || || Koolen || | |||
|- | |||
| H54 || M. || v.d. || Dungen || | |||
|- | |||
| H55 || J. || v.d. || Aa || | |||
|- | |||
| H56 || L. || van || Doremalen || | |||
|- | |||
| H57 || J. || v.d. || Oever || | |||
|- | |||
| H58 || P. || || Blommers || | |||
|- | |||
| H59 || Th. || || Speeks || | |||
|- | |||
| H60 || J.A. || van || Kasteren || | |||
|} | |||
=== '''Bewoners van de Sint Servatiusstraat, Wijk H in 1967''' <ref>Huisnummerregister Schijndel 15 april 1967 (BHIC 4514/4515)</ref>: === | |||
De Sint Servatiusstraat, Wijk H behoorde bij de Servatiusparochie centrum. | |||
{| class="wikitable sortable" | |||
|- | |||
! Nr. !! Voornaam !! Tussenvoegsel !! Achternaam !! Opmerking | |||
|- | |||
| H7 || Bern. W. || van || Uden || Doorgehaald | |||
|- | |||
| H8 || Adr. F. || van de || Ven || Doorgehaald | |||
|- | |||
| H8 || Henr. M. || van || Schijndel || Doorgehaald | |||
|- | |||
| H9 || Joh. || || Mettler || Doorgehaald | |||
|- | |||
| H9 || Henr. M. || van || Schijndel || Doorgehaald | |||
|- | |||
| H10 || Mar. H.J. || || Kerkhof || Doorgehaald | |||
|- | |||
| H11 || Joh. P. || van den || Heuvel || Doorgehaald | |||
|- | |||
| H12 || Petr. J. || || Heesakkers || Doorgehaald | |||
|- | |||
| H13 || Mart. || de || Bever || Doorgehaald | |||
|- | |||
| H13 || M.A.H.J. || van de || Mee || | |||
|- | |||
| H14 || Jos. C.J. || van || Heeswijk || | |||
|- | |||
| H21 || || van || Nuland || Doorgehaald | |||
|- | |||
| H22 || Fred. M. || || Hulshoff || Doorgehaald | |||
|- | |||
| H23 || Adr. T.M. || || Lammers || Doorgehaald | |||
|- | |||
| H24 || Wilh. G. || van || Esch || | |||
|- | |||
| H25 || Jos. J.C. || van der || Velden || Doorgehaald | |||
|- | |||
| H25 || M.D. || || Voets || Doorgehaald | |||
|- | |||
| H26 || Joh. A. || van || Kessel || Doorgehaald | |||
|- | |||
| H26 || A. || den || Otter || | |||
|- | |||
| H27 || Petr. || van || Oorschot || Doorgehaald | |||
|- | |||
| H27 || E.A. || || Visser || Doorgehaald | |||
|- | |||
| H27 || Antoon || || Steenbakkers || | |||
|- | |||
| H28 || Lamb. W. || van den || Broek || Doorgehaald | |||
|- | |||
| H28 || Ant. || den || Otter || | |||
|- | |||
| H39 || Jan J.L. || van || Stiphout || Doorgehaald | |||
|- | |||
| H40 || Adr. J.G. || van || Heugten || Doorgehaald | |||
|- | |||
| H40 || M.W. || van der || Heijden || Doorgehaald | |||
|- | |||
| H41 || Doroth. J. || || Olijslagers || Doorgehaald | |||
|- | |||
| H42 || Lamb. A.M. || van den || Brand || Doorgehaald | |||
|- | |||
| H42 || Rini W.M. || || Steenbakkers || Doorgehaald | |||
|- | |||
| H43 || Joh. P. || van || Oorschot || Doorgehaald | |||
|- | |||
| H43 || Mar. W.F. || || Mauriks || | |||
|- | |||
| H44 || Wilh. A. || van || Zoggel || Doorgehaald | |||
|- | |||
| H44 || Maria P. || van der || Heijden || | |||
|- | |||
| H55 || Wilh. P. || van || Oorschot || Doorgehaald | |||
|- | |||
| H56 || Gijsb. J. || van || Nuland || Doorgehaald | |||
|- | |||
| H56 || Ant. || || Steenbakkers || Doorgehaald | |||
|- | |||
| H57 || Joh. A. || van || Delft || Doorgehaald | |||
|- | |||
| H57 || Ant. J. || van der || Aa || | |||
|- | |||
| H58 || Ant. || van den || Akker || Doorgehaald | |||
|- | |||
| H59 || Joh. A. || van || Rozendaal || Doorgehaald | |||
|- | |||
| H59 || Rini W.M. || || Steenbakkers || | |||
|- | |||
| H60 || Peter || || Wagemakers || | |||
|} | |||
[[Categorie:Straten/Adressen]] | [[Categorie:Straten/Adressen]] | ||
{{appendix}} | {{appendix}} |