U kunt ons steunen door lid van de Heemkundekring Schijndel te worden. Iedere dinsdagochtend zijn wij tussen 10 en 12 uur in de heemkamer: Cultureel Centrum 't Spectrum, Steeg 9 g, Schijndel. |
Bewerken van Sint Servatiusstraat
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 26: | Regel 26: | ||
== '''Bewoners van de Sint Servatiusstraat ''' == | == '''Bewoners van de Sint Servatiusstraat ''' == | ||
=== '''Bewoners van de Sint Servatiusstraat in 1941 <ref> | === '''Bewoners van de Sint Servatiusstraat in 1941 <ref>huisnummerboek 1941</ref>:''' === | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
Regel 225: | Regel 225: | ||
|} | |} | ||
=== '''Bewoners van de Sint Servatiusstraat in 1945 <ref>huisnummerboek 1945 | === '''Bewoners van de Sint Servatiusstraat in 1945 <ref>huisnummerboek 1945</ref>:''' === | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
Regel 375: | Regel 375: | ||
|} | |} | ||
=== '''Bewoners van de Sint Servatiusstraat in 1967'''<ref>Huisnummerregister Schijndel 15 april 1967 (BHIC 4514/4515)</ref>: === | |||
=== '''Bewoners van de Sint Servatiusstraat in 1967''' <ref>Huisnummerregister Schijndel 15 april 1967 (BHIC 4514/4515)</ref>: === | |||
De Sint Servatiusstraat behoorde bij de [[Servatiusparochie centrum]]. | De Sint Servatiusstraat behoorde bij de [[Servatiusparochie centrum]]. | ||
Regel 663: | Regel 612: | ||
|} | |} | ||
=== '''Sint Servatiusstraat, Wijk H in 1945 <ref>huisnummerboek 1945</ref>:''' === | |||
{| class="wikitable sortable" | |||
|- | |||
! Nr.!! Voornaam!! Tussenvoegsel!! Achternaam!! Bijschrift | |||
|- | |||
| H1 || A. || || Langenhuizen || | |||
|- | |||
| H2 || A. || || Langenhuizen || | |||
|- | |||
| H3 || W. || v.d. || Heijden || | |||
|- | |||
| H4 || Weduwe || van || Schijndel || | |||
|- | |||
| H5 || H. || || Kivits || | |||
|- | |||
| H6 || H. || || Kivits || | |||
|- | |||
| H7 || H. || || Verhagen || | |||
|- | |||
| H8 || A. || v.d. || Dungen || | |||
|- | |||
| H9 || C. || van || Weert || | |||
|- | |||
| H10 || A. || v.d. || Meer || | |||
|- | |||
| H11 || J. || van || Doremalen || | |||
|- | |||
| H12 || M. || v.d. || Greef || | |||
|- | |||
| H13 || A. || v.d. || Greef || | |||
|- | |||
| H14 || L. || || Heesakkers || | |||
|- | |||
| H15 || Weduwe Fr. || van || Heertum || | |||
|- | |||
| H16 || H. || || Broeren || | |||
|- | |||
| H17 || M. || van || Stiphout || Doorgehaald. Toegevoegd: Dinnissen | |||
|- | |||
| H18 || W. || || Kolen || | |||
|- | |||
| H19 || P. || de || Laat || | |||
|- | |||
| H20 || Th. || van || Oorschot || | |||
|- | |||
| H21 || J. || van || Liempd || | |||
|- | |||
| H22 || A. || || Mutsaars || | |||
|- | |||
| H23 || H. || van || Heeswijk || Doorgehaald. Toegevoegd: Van Helvoort, P.H. | |||
|- | |||
| H24 || P. || || Bolwerk || | |||
|- | |||
| H25 || M. || v.d. || Dungen || Doorgehaald. Toegevoegd: Van Raaij | |||
|- | |||
| H26 || W. || v.d. || Brand || | |||
|- | |||
| H27 || H. || || Hermes || | |||
|- | |||
| H28 || H. || || Martens || | |||
|- | |||
| H29 || J. || || Evers || | |||
|- | |||
| H30 || J. || || Schellekens || | |||
|- | |||
| H31 || J. || v.d. || Steen || | |||
|- | |||
| H32 || || van || Schijndel || Doorgehaald: Steenbakkers, H. | |||
Toegevoegd: Weduwe | |||
|- | |||
| H33 || J. || || Daniels || Doorgehaald: Spierings, J. | |||
|- | |||
| H34 || A. || van || Doremalen || | |||
|- | |||
| H35 || H. || || Bozelie || | |||
|- | |||
| H36 || J. || || Bozelie || | |||
|- | |||
| H37 || G.A. || || Bozelie || | |||
|- | |||
| H38 || Wed. J. || || Verhagen || Toegevoegd: Geh. met Van Zoghel, W. | |||
|- | |||
| H39 || M.W. || || Hoogzaad || Doorgehaald | |||
|- | |||
| H40 || H. || van || Galen || Doorgehaald | |||
|- | |||
| H41 || J. || || Steenbakkers || | |||
|- | |||
| H42 || J. || || Fransen || | |||
|- | |||
| H43 || P. || van || Oorschot || | |||
|- | |||
| H44 || A. || van || Kasteren || | |||
|- | |||
| H45 || P. || van || Houtum || | |||
|- | |||
| H46 || H. || v.d. || Westelaken || Doorgehaald: Langenhuijsen, A. | |||
|- | |||
| H47 || Weduwe A. || van || Dinther || | |||
|- | |||
| H48 || J. || || Mathijsen || | |||
|- | |||
| H49 || J. || || Kooijmams || | |||
|- | |||
| H50 || J. || || Kooijmams || | |||
|- | |||
| H51 || A. || || Koninkx || | |||
|- | |||
| H52 || Weduwe Adr. || || Dortmans || Doorgehaald: Bozelie, H. | |||
|- | |||
| H53 || A. || || Koolen || | |||
|- | |||
| H54 || M. || v.d. || Dungen || | |||
|- | |||
| H55 || J. || v.d. || Aa || | |||
|- | |||
| H56 || L. || van || Doremalen || | |||
|- | |||
| H57 || J. || v.d. || Oever || | |||
|- | |||
| H58 || P. || || Blommers || | |||
|- | |||
| H59 || Th. || || Speeks || | |||
|- | |||
| H60 || J.A. || van || Kasteren || | |||
|} | |||
=== '''Bewoners van de Sint Servatiusstraat, Wijk H in 1967'''<ref>Huisnummerregister Schijndel 15 april 1967 (BHIC 4514/4515)</ref>: === | |||
De Sint Servatiusstraat, Wijk H behoorde bij de Servatiusparochie centrum. | |||
[[Categorie:Straten/Adressen]] | [[Categorie:Straten/Adressen]] | ||
{{appendix}} | {{appendix}} |