U kunt ons steunen door lid van de Heemkundekring Schijndel te worden. Iedere dinsdagochtend zijn wij tussen 10 en 12 uur in de heemkamer: Cultureel Centrum 't Spectrum, Steeg 9 g, Schijndel. |
Schootsestraat: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
== '''Schootsestraat<ref>Schijndelse straatnamen, Heemkundekring Schijndel, oktober 2011</ref>''' == | == '''Schootsestraat<ref>Schijndelse straatnamen, Heemkundekring Schijndel, oktober 2011</ref>''' == | ||
Regel 9: | Regel 8: | ||
[[Bestand:Kloosterstraat Schootsestraat 00 - 01.jpg|300px|thumb|Kloosterstraat Schootsestraat]] | [[Bestand:Kloosterstraat Schootsestraat 00 - 01.jpg|300px|thumb|Kloosterstraat Schootsestraat]] | ||
De straatnaam [[Schoot]] wordt gewijzigd in Schootsestraat op voorstel van het raadslid Van den Heuvel. | De straatnaam [[Schoot]] wordt gewijzigd in Schootsestraat op voorstel van het raadslid Van den Heuvel. | ||
== '''Bewoners van de Schootsestraat in 1967'''<ref>Huisnummerregister Schijndel 15 april 1967 (BHIC 4514/4515)</ref>: == | |||
De Schootsestraat behoorde bij de [[Servatiusparochie centrum]]. | |||
{| class="wikitable sortable" | |||
|- | |||
! Nr. !! Voornaam !! Tussenvoegsel !! Achternaam !! Opmerking | |||
|- | |||
| 1 || Corn. W. || van || Thiel || | |||
|- | |||
| 2 || Adr. H. || van || Lier || | |||
|- | |||
| 3 || Mart. || van der || Spank || | |||
|- | |||
| 4 || Godefr. F. || || Branten || Doorgehaald | |||
|- | |||
| 4 || Math. J.C. || van || Liempd || Wed. Branten | |||
|- | |||
| 6 || Corn. A. || van || Beek || | |||
|- | |||
| 7 || || || Kleuterschool “Kleutererf” || | |||
|- | |||
| 8 || Adr. J.F.M. || || Jimkes || | |||
|- | |||
| 8a || Henk || || Koudijs || | |||
|- | |||
| 9 || Henr. W. || van || Hamond || | |||
|- | |||
| 10 || F. || van den || Oetelaar || Wed. Steenbakkers/doorgehaald | |||
|- | |||
| 10 || Ger. C.M.T. || || Klerkx || | |||
|- | |||
| 11 || Henr. A. || van den || Oetelaar || | |||
|- | |||
| 12 || Joh. A. || || Voets || | |||
|- | |||
| 12 || Franc. || van den || Oetelaar || Wed. Steenbakkers/doorgehaald | |||
|- | |||
| 13 || Hendr. || || Schevers || Wed. van den Oetelaar | |||
|- | |||
| 13 || Ant. M. || || Kapteijns || Inwonend | |||
|- | |||
| 14 || Jos. M.H. || van || Thiel || Doorgehaald | |||
|- | |||
| 14 || || || Gebroeders Voets Koeltechniek || | |||
|- | |||
| 15 || Lamb. A.M. || || Vermeulen || | |||
|- | |||
| 15 || Joh. A.D. || || Verhoeven || Inwonend/doorgehaald | |||
|- | |||
| 16 || Adr. C.M. || || Voets || | |||
|- | |||
| 17 || Ant. T. || || Kooijmans || | |||
|- | |||
| 18 || Joh. M.W. || || Broks || | |||
|- | |||
| 18 || Wilh. M. || || Heesakkers || Wed. Broks | |||
|- | |||
| 19 || Joh. J. || van || Eerdt || | |||
|- | |||
| 19 || Mar. M. || van || Eerdt || Inwonend | |||
|- | |||
| 20 || Adr. || van den || Tillaart || Wed. Wouters | |||
|- | |||
| 22 || Jos. J. || || Goijaerts || Doorgehaald | |||
|- | |||
| 22 || Bern. M. || || Goijaerts || | |||
|- | |||
| 23 || Wilh. C.G. || || Hoofwijk || | |||
|- | |||
| 23 || Gijsb. || || Hellings || | |||
|- | |||
| 24 || Mart. || van der || Spank || | |||
|- | |||
| 26 || L. || || Verhoeven || Wed. van Bussel | |||
|- | |||
| 29 || Mar. || || Wouters || Doorgehaald | |||
|- | |||
| 29 || Hendr. J. || van den || Heuvel || | |||
|- | |||
| 31 || Joh. A. || || Schevers || | |||
|- | |||
| 32 || Hub. C. || || Schepers || | |||
|- | |||
| 33 || Adr. G.M.M. || de || Laat || | |||
|- | |||
| 34 || Ant. M. || van || Heesch || | |||
|- | |||
| 35 || Alb. || van den || Tillaart || | |||
|- | |||
| 36 || Willem || || Schevers || | |||
|- | |||
| 39 || Joh. P. || || Oerlemans || | |||
|- | |||
| 40 || Mar. J. || van || Zoggel || | |||
|- | |||
| 41 || Adr. J. || || Oerlemans || Doorgehaald | |||
|- | |||
| 41 || Corn. J.W. || || Oerlemans || | |||
|- | |||
| 42 || Joh. A. || || Schuurmans || Doorgehaald | |||
|- | |||
| 42 || Lucia A. || van || Alphen || | |||
|- | |||
| 44 || Willem || van || Woezik || | |||
|- | |||
| 45 || || || Klompenfabriek Oerlemans “De Populier” || | |||
|- | |||
| 46 || Wilh. F. || van den || Heuvel || | |||
|- | |||
| 47 || Henr. J. || || Oerlemans || | |||
|- | |||
| 49 || Wilh. H. || || Oerlemans || | |||
|- | |||
| 50 || Geerd. F. || van der || Pas || Wed. Verhoeven | |||
|- | |||
| 50 || Joh. A. || || Verhoeven || Inwonend | |||
|- | |||
| 51 || Geertr. M. || van || Doorn || Wed. van Extel | |||
|- | |||
| 52 || Adr. M. || van || Erp || | |||
|- | |||
| 53 || Leon. M. || van den || Boogaard || | |||
|- | |||
| 54 || Jos. || van den || Bergh || Doorgehaald | |||
|- | |||
| 54 || Mart. G. || van || Stiphout || | |||
|- | |||
| 55 || Joh. || van de || Ven || | |||
|- | |||
| 57 || Ant. || || Verbruggen || Doorgehaald | |||
|- | |||
| 59 || Anna A.C. || || Oerlemans || Wed. Timmermans | |||
|- | |||
| 63 || Henr. A. || van || Genugten || | |||
|- | |||
| 65 || Ger. J. || van || Galen || | |||
|- | |||
| 67 || Laur. G.E. || || Widdershoven || | |||
|- | |||
| 67a || Ger. J.J.M. || || Princée || | |||
|- | |||
| 69 || Walth. E.A.M. || van || Rooij || Voorbeeld | |||
|} | |||
[[Categorie:Straten/Adressen]] | [[Categorie:Straten/Adressen]] | ||
{{appendix}} | {{appendix}} |
Versie van 6 mei 2023 14:15
Schootsestraat[1]
Raadsbesluit 29 juni 1954.
De straatnaam Schoot wordt gewijzigd in Schootsestraat op voorstel van het raadslid Van den Heuvel.
Bewoners van de Schootsestraat in 1967[2]:
De Schootsestraat behoorde bij de Servatiusparochie centrum.
Nr. | Voornaam | Tussenvoegsel | Achternaam | Opmerking |
---|---|---|---|---|
1 | Corn. W. | van | Thiel | |
2 | Adr. H. | van | Lier | |
3 | Mart. | van der | Spank | |
4 | Godefr. F. | Branten | Doorgehaald | |
4 | Math. J.C. | van | Liempd | Wed. Branten |
6 | Corn. A. | van | Beek | |
7 | Kleuterschool “Kleutererf” | |||
8 | Adr. J.F.M. | Jimkes | ||
8a | Henk | Koudijs | ||
9 | Henr. W. | van | Hamond | |
10 | F. | van den | Oetelaar | Wed. Steenbakkers/doorgehaald |
10 | Ger. C.M.T. | Klerkx | ||
11 | Henr. A. | van den | Oetelaar | |
12 | Joh. A. | Voets | ||
12 | Franc. | van den | Oetelaar | Wed. Steenbakkers/doorgehaald |
13 | Hendr. | Schevers | Wed. van den Oetelaar | |
13 | Ant. M. | Kapteijns | Inwonend | |
14 | Jos. M.H. | van | Thiel | Doorgehaald |
14 | Gebroeders Voets Koeltechniek | |||
15 | Lamb. A.M. | Vermeulen | ||
15 | Joh. A.D. | Verhoeven | Inwonend/doorgehaald | |
16 | Adr. C.M. | Voets | ||
17 | Ant. T. | Kooijmans | ||
18 | Joh. M.W. | Broks | ||
18 | Wilh. M. | Heesakkers | Wed. Broks | |
19 | Joh. J. | van | Eerdt | |
19 | Mar. M. | van | Eerdt | Inwonend |
20 | Adr. | van den | Tillaart | Wed. Wouters |
22 | Jos. J. | Goijaerts | Doorgehaald | |
22 | Bern. M. | Goijaerts | ||
23 | Wilh. C.G. | Hoofwijk | ||
23 | Gijsb. | Hellings | ||
24 | Mart. | van der | Spank | |
26 | L. | Verhoeven | Wed. van Bussel | |
29 | Mar. | Wouters | Doorgehaald | |
29 | Hendr. J. | van den | Heuvel | |
31 | Joh. A. | Schevers | ||
32 | Hub. C. | Schepers | ||
33 | Adr. G.M.M. | de | Laat | |
34 | Ant. M. | van | Heesch | |
35 | Alb. | van den | Tillaart | |
36 | Willem | Schevers | ||
39 | Joh. P. | Oerlemans | ||
40 | Mar. J. | van | Zoggel | |
41 | Adr. J. | Oerlemans | Doorgehaald | |
41 | Corn. J.W. | Oerlemans | ||
42 | Joh. A. | Schuurmans | Doorgehaald | |
42 | Lucia A. | van | Alphen | |
44 | Willem | van | Woezik | |
45 | Klompenfabriek Oerlemans “De Populier” | |||
46 | Wilh. F. | van den | Heuvel | |
47 | Henr. J. | Oerlemans | ||
49 | Wilh. H. | Oerlemans | ||
50 | Geerd. F. | van der | Pas | Wed. Verhoeven |
50 | Joh. A. | Verhoeven | Inwonend | |
51 | Geertr. M. | van | Doorn | Wed. van Extel |
52 | Adr. M. | van | Erp | |
53 | Leon. M. | van den | Boogaard | |
54 | Jos. | van den | Bergh | Doorgehaald |
54 | Mart. G. | van | Stiphout | |
55 | Joh. | van de | Ven | |
57 | Ant. | Verbruggen | Doorgehaald | |
59 | Anna A.C. | Oerlemans | Wed. Timmermans | |
63 | Henr. A. | van | Genugten | |
65 | Ger. J. | van | Galen | |
67 | Laur. G.E. | Widdershoven | ||
67a | Ger. J.J.M. | Princée | ||
69 | Walth. E.A.M. | van | Rooij | Voorbeeld |
Bronnen, noten en/of referenties |