U kunt ons steunen door lid van de Heemkundekring Schijndel te worden. Iedere dinsdagochtend zijn wij tussen 10 en 12 uur in de heemkamer: Cultureel Centrum 't Spectrum, Steeg 9 g, Schijndel. |
Bewerken van Avondnijverheidsschool - Tekenschool
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 61: | Regel 61: | ||
Uit een ambtelijk advies van mei 1970 blijkt dat de directeur van de gemeentelijke avondnijverheidsschool verzocht heeft deze school per 1 oktober 1970 op te heffen. Voorgesteld wordt de school per 1 oktober 1970 op te heffen. Op 1 juni 1970 besluiten burgemeester en wethouders daartoe. De minister besluit op 13 oktober 1972 de opheffing goed te keuren en de bekostiging gerekend vanaf 1 oktober 1970 te beëindigen.<br> | Uit een ambtelijk advies van mei 1970 blijkt dat de directeur van de gemeentelijke avondnijverheidsschool verzocht heeft deze school per 1 oktober 1970 op te heffen. Voorgesteld wordt de school per 1 oktober 1970 op te heffen. Op 1 juni 1970 besluiten burgemeester en wethouders daartoe. De minister besluit op 13 oktober 1972 de opheffing goed te keuren en de bekostiging gerekend vanaf 1 oktober 1970 te beëindigen.<br> | ||
== '''Leerlingen R.K. Avondtekenschool <ref>BHIC Toegangsnummer 5229, inventarisnummer 21</ref>''' | == '''Leerlingen R.K. Avondtekenschool 1931<ref>BHIC Toegangsnummer 5229, inventarisnummer 21</ref>''' == | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
|+ | |+ 1931 | ||
|- | |- | ||
! Voorletter !! Tussenvoegsel !! Achternaam !! Geboortedatum | ! Voorletter !! Tussenvoegsel !! Achternaam !! Geboortedatum | ||
Regel 145: | Regel 144: | ||
|} | |} | ||
== '''Leerlingen R.K. [[Avondnijverheidsschool - Tekenschool|Tekenschool 1938]]''' == | |||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
|+ | |+ 1 januari 1938 | ||
|- | |- | ||
! Voornaam!! Tussenvoegsel !! Achternaam !! Geboortedatum !! Adres | ! Voornaam!! Tussenvoegsel !! Achternaam !! Geboortedatum !! Adres | ||
Regel 278: | Regel 277: | ||
|} | |} | ||
== '''Leerlingen R.K. Tekenschool 1939''' == | |||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
|+ | |+ 1 januari 1939 | ||
|- | |- | ||
! Voornaam !! Tussenvoegsel !! Achternaam !! Geboortedatum !! Adres | ! Voornaam !! Tussenvoegsel !! Achternaam !! Geboortedatum !! Adres | ||
Regel 436: | Regel 435: | ||
|} | |} | ||
== '''Leerlingen R.K. Tekenschool 1940''' == | |||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
|+ Leerlingenlijst 1 januari 1940 | |+ Leerlingenlijst 1 januari 1940 | ||
Regel 557: | Regel 556: | ||
|} | |} | ||
== '''Leerlingen R.K. Avondnijverheidsschool 1941''' == | |||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
|+ | |+ 1941 | ||
|- | |- | ||
! Voornaam !! Tussenvoegsel !! Achternaam !! Geboortedatum !! Adres | ! Voornaam !! Tussenvoegsel !! Achternaam !! Geboortedatum !! Adres | ||
Regel 727: | Regel 726: | ||
|} | |} | ||
== '''Leerlingen R.K. Avondnijverheidsschool 1942''' == | |||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
|+ | |+ 1942 | ||
|- | |- | ||
! Voornaam !! Tussenvoegsel !! Achternaam !! Geboortedatum !! Adres | ! Voornaam !! Tussenvoegsel !! Achternaam !! Geboortedatum !! Adres | ||
Regel 893: | Regel 892: | ||
| Hub. || van || [[Huub van Schijndel|Schijndel]] || 06-09-1927 || A 91 | | Hub. || van || [[Huub van Schijndel|Schijndel]] || 06-09-1927 || A 91 | ||
|- | |- | ||
| Jan || van || | | Jan || van || Schijndel || 27-09-1926 || Hoofdstraat 42 | ||
|- | |- | ||
| Ant. || || Segers || 25-08-1928 || [[Sportparkweg]] 2 | | Ant. || || Segers || 25-08-1928 || [[Sportparkweg]] 2 | ||
|- | |- | ||
| Mart. || v.d. || | | Mart. || v.d. || Ven || 25-11-1926 || E 88 | ||
|- | |- | ||
| Henr. || van || Geffen || 30-06-1925 || Boschweg 120 | | Henr. || van || Geffen || 30-06-1925 || Boschweg 120 | ||
Regel 919: | Regel 918: | ||
| Adri || || Mutsaers || 22-07-1927 || Bunderstraat 21 | | Adri || || Mutsaers || 22-07-1927 || Bunderstraat 21 | ||
|- | |- | ||
| Chr. || || | | Chr. || || Steenbakkers || 27-02-1928 || Boschweg 11 | ||
|- | |- | ||
| Joh. || || [[Johannes Bolwerk (1927 - 2003)|Bolwerk]] || 20-08-1927 || Elschotseweg 34 | | Joh. || || [[Johannes Bolwerk (1927 - 2003)|Bolwerk]] || 20-08-1927 || Elschotseweg 34 | ||
Regel 931: | Regel 930: | ||
| Mart. || || Rijkers || 30-03-1927 || E 58 | | Mart. || || Rijkers || 30-03-1927 || E 58 | ||
|- | |- | ||
| Adr. || van || | | Adr. || van || Schijndel || 22-04-1928 || Boschweg 113 | ||
|- | |- | ||
| Jo || v.d. || Schoot || 28-08-1926 || E 54 | | Jo || v.d. || Schoot || 28-08-1926 || E 54 | ||
Regel 937: | Regel 936: | ||
| Ant. || || Smits || 02-06-1928 || E 55 | | Ant. || || Smits || 02-06-1928 || E 55 | ||
|- | |- | ||
| André || | | | André || || Terneuzen || 25-07-1928 || Sportparkweg B 14 | ||
|- | |- | ||
| Jis? || van || Uden || 22-02-1924 || D 6 | | Jis? || van || Uden || 22-02-1924 || D 6 | ||
Regel 947: | Regel 946: | ||
|} | |} | ||
== '''Leerlingen R.K. Avondnijverheidsschool 1943''' == | |||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
|+ | |+ 1943 | ||
|- | |- | ||
! Voornaam !! Tussenvoegsel !! Achternaam !! Geboortedatum !! Adres | ! Voornaam !! Tussenvoegsel !! Achternaam !! Geboortedatum !! Adres | ||
Regel 971: | Regel 970: | ||
| Ant. || || Hellings || 26-04-1928 || Voortstraat 29 | | Ant. || || Hellings || 26-04-1928 || Voortstraat 29 | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|} | |} | ||
[[categorie: onderwijs]] | [[categorie: onderwijs]] | ||
{{appendix}} | {{appendix}} |