Welkom op Schijndelwiki - de encyclopedie voor Schijndel

U kunt ons steunen door lid van de Heemkundekring Schijndel te worden.

Klik HIER om lid te worden

Iedere dinsdagochtend zijn wij tussen 9 en 12 uur in de heemkamer: Cultureel Centrum Spectrum, Steeg 9 g, Schijndel.

Bestand:P03520.jpeg

Uit Schijndelwiki
Versie door Jovanderaa (overleg | bijdragen) op 1 jan 2024 om 13:04 (Jovanderaa heeft pagina Bestand:P03520 (Aangepast).jpeg hernoemd naar Bestand:P03520.jpeg)
(wijz) ← Oudere versie | Huidige versie (wijz) | Nieuwere versie → (wijz)
Naar navigatie springen Naar zoeken springen

P03520.jpeg(400 × 225 pixels, bestandsgrootte: 34 kB, MIME-type: image/jpeg)

Hoofdstraat ter hoogte van de Dr. van Beurdenstraat. Op de oudste foto met tramrails zijn er al winkeltjes gevestigd. De winkels zijn verdwenen maar de woningen staan er nog steeds.

Bestandsgeschiedenis

Klik op een datum/tijd om het bestand te zien zoals het destijds was.

Datum/tijdMiniatuurAfmetingenGebruikerOpmerking
huidige versie31 dec 2023 14:43Miniatuurafbeelding voor de versie van 31 dec 2023 14:43400 × 225 (34 kB)Skinle (overleg | bijdragen)Hoofdstraat ter hoogte van de Dr. van Beurdenstraat Op de oudste foto met tramrails zijn er al winkeltjes gevestigd. De winkels zijn verdwenen maar de woningen staan er nog steeds zoals te zien is op de laatste foto van rond 1980

Dit bestand wordt op de volgende 2 pagina's gebruikt:

Metadata