U kunt ons steunen door lid van de Heemkundekring Schijndel te worden. Iedere dinsdagochtend zijn wij tussen 9 en 12 uur in de heemkamer: Cultureel Centrum Spectrum, Steeg 9 g, Schijndel. |
Kerkstraat (centrum): verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
Kerkstraat Centrum. | == '''Kerkstraat Centrum.''' == | ||
== '''Bewoners van de Kerkstraat (huisnummerboek januari 1945)''' == | |||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
! Huisnummer!! Voornaam!! Tussenvoegsel!! Achternaam!! Opmerking | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|} | |||
[[categorie:Straten/Adressen]] | [[categorie:Straten/Adressen]] | ||
Versie van 5 apr 2020 13:26
Kerkstraat Centrum.
Bewoners van de Kerkstraat (huisnummerboek januari 1945)
| Huisnummer | Voornaam | Tussenvoegsel | Achternaam | Opmerking |
|---|---|---|---|---|
| Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld |
| Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld |
| Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld |
| Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld |
| Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld |
| Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld |
| Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld |
| Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld |
| Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld |
| Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld |
| Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld |
| Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld |
| Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld |
| Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld |
| Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld |
| Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld |
| Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld |
| Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld |