Welkom op Schijndelwiki - de encyclopedie voor Schijndel

U kunt ons steunen door lid van de Heemkundekring Schijndel te worden.

Klik HIER om lid te worden

Iedere dinsdagochtend zijn wij tussen 9 en 12 uur in de heemkamer: Cultureel Centrum Spectrum, Steeg 9 g, Schijndel.

Bestand:P00102.15.jpeg: verschil tussen versies

Uit Schijndelwiki
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
kGeen bewerkingssamenvatting
kGeen bewerkingssamenvatting
 
(Een tussenliggende versie door dezelfde gebruiker niet weergegeven)
Regel 1: Regel 1:
De Sint Servatiuskerk in het centrum aan de Markt. Preekstoel, de trappen met ajour traceerwerk met op de trappalen twee keer twee staande engelen.
De Heilige Servatiuskerk in het centrum aan de Markt. Preekstoel, de trappen met ajour traceerwerk met op de trappalen twee keer twee staande engelen.


[[Categorie:F-Markt 17]]
[[Categorie:F-Markt 17]]

Huidige versie van 12 okt 2024 12:10

De Heilige Servatiuskerk in het centrum aan de Markt. Preekstoel, de trappen met ajour traceerwerk met op de trappalen twee keer twee staande engelen.

Bestandsgeschiedenis

Klik op een datum/tijd om het bestand te zien zoals het destijds was.

Datum/tijdMiniatuurAfmetingenGebruikerOpmerking
huidige versie8 jan 2024 17:14Miniatuurafbeelding voor de versie van 8 jan 2024 17:14267 × 400 (29 kB)Skinle (overleg | bijdragen)St Servatiuskerk; interieur Preekstoel, de trappen met ajour traceerwerk met op de trappalen twee keer twee staande engelen.

Dit bestand wordt op de volgende pagina gebruikt:

Metadata