U kunt ons steunen door lid van de Heemkundekring Schijndel te worden. Iedere dinsdagochtend zijn wij tussen 10 en 12 uur in de heemkamer: Cultureel Centrum 't Spectrum, Steeg 9 g, Schijndel. |
Bewerken van Wethouders van Schijndel
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 8: | Regel 8: | ||
| Berkel, van, Hendrikus Peter || 1863 || 1871 || | | Berkel, van, Hendrikus Peter || 1863 || 1871 || | ||
|- | |- | ||
| Bolsius, Henricus Godefridus Josephus || 1923 || 1927 || | |||
|- | |- | ||
| Boogaard, van den, Johannes || 1916 || 1923 || | | Boogaard, van den, Johannes || 1916 || 1923 || | ||
Regel 16: | Regel 16: | ||
| Claassen, B.P.F. (Bart) || 1970 || 1970 || | | Claassen, B.P.F. (Bart) || 1970 || 1970 || | ||
|- | |- | ||
| Claassen, B.P.F. (Bart) || 2006 || 2017 || | | Claassen, B.P.F. (Bart) || 2006 || 2017 || | ||
|- | |- | ||
| Eijkemans, L.J.G.T.E. (Bart) || 2002 || 2014 || | |||
|- | |- | ||
| Esch, van, Gerardus Josephus || 1927 || 1935 || | | Esch, van, Gerardus Josephus || 1927 || 1935 || | ||
|- | |- | ||
| Esch, van, Wilhelmus L. (Willem) || 1913 || 1916 || | |-Esch, van, Wilhelmus L. (Willem) || 1913 || 1916 || | ||
|- | |- | ||
| Herpen, van, Gerardus (Gerard) || 1958 || 1978 || | |||
|- | |- | ||
| Heuvel, van den, Pieter Peter || 1871 || 1875 || | | Heuvel, van den, Pieter Peter || 1871 || 1875 || | ||
|- | |- | ||
| Hovenier, Joannes Wilhelmus || 1946 || 1958 || | |||
|- | |- | ||
| | | Hoevenier, Joannes Wilhelmus || 1962 || 1966 || | ||
|- | |- | ||
| Hurk, van den, Adrianus Maria (Ad) || 1986 || 1990 || | | Hurk, van den, Adrianus Maria (Ad) || 1986 || 1990 || | ||
|- | |- | ||
| Jansen, Henricus Petrus Cornelius || 1939 || 1945 || | |||
|- | |- | ||
| Jong, de, Antonius Cornelus || 1970 || 1974 || | |||
|- | |- | ||
| Kaal, Theodorus J.L. (Theo) || 1990 || 1993 || | | Kaal, Theodorus J.L. (Theo) || 1990 || 1993 || | ||
Regel 46: | Regel 44: | ||
| Kelders, W.A.C.M. (Wim) || 1994 || 1997 || | | Kelders, W.A.C.M. (Wim) || 1994 || 1997 || | ||
|- | |- | ||
| Kemps, Petrus Johannes (Piet) || 1975 || 1994 || | |||
|- | |- | ||
| Kooijmans, Martinus W.M. (Tiny) || 1978 || 1985 || | | Kooijmans, Martinus W.M. (Tiny) || 1978 || 1985 || | ||
|- | |- | ||
| Kuis, Gerardus P.M. (Gerard) || 1985 || 1990 || | |||
|- | |- | ||
| Kuis, Gerardus | | Kuis, Gerardus P.M. (Gerard) || 1994 || 1999 || | ||
|- | |- | ||
| Manders, Franciscus Antonius || 1861 || 1872 || | |||
|- | |- | ||
| Manders, Franc. R.|| 1885 || 1890 || | | Manders, Franc.R. || 1885 || 1890 || | ||
|- | |- | ||
| Oetelaar, van den, Adrianus || 1923 || 1940 || | |||
|- | |- | ||
| Roozendaal, H.G.P.F. (Henk) || 2001 || 2002 || | |||
|- | |- | ||
| Roozendaal, M.H.B. (Menno) || 2014 || 2017 || | | Roozendaal, M.H.B. (Menno) || 2014 || 2017 || | ||
Regel 66: | Regel 64: | ||
| Roozendaal, P.G.J.M. (Peter) || 2002 || 2014 || | | Roozendaal, P.G.J.M. (Peter) || 2002 || 2014 || | ||
|- | |- | ||
| | | Schaaijk, van, Lamberta J.M.A. (Bea) || 1990 || 2001 || | ||
|- | |||
| Schaaijk, van, Lamberta J.M.A. (Bea) || 1998 || ? || | |||
|- | |- | ||
| Schoones, J.M.C.H. (Hans) || 1999 || 2014 || | |||
|- | |- | ||
| Schoot, van der, Eg | | Schoot, van der, Eg (Dielis) || 1890 || 1897 || | ||
|- | |- | ||
| Smits, Pieter Mathijs || 1851 || 1861 || | | Smits, Pieter Mathijs || 1851 || 1861 || | ||
|- | |- | ||
| Timmermans, Eimbertus A.F. || 1897 || 1913 || | |||
|- | |- | ||
| Timmermans, Johannes Waltherus (Jan) || 1900 || 1923 || | | Timmermans, Johannes Waltherus (Jan) || 1900 || 1923 || | ||
|- | |- | ||
| Veerdonk, van de, Petrus Theodorus (Piet) || 1978 || 1985 || | |||
|- | |- | ||
| Ven, van de, Johannes Hendrikus || 1881 || 1900 || | | Ven, van de, Johannes Hendrikus || 1881 || 1900 || | ||
|- | |- | ||
| Verhagen, Petrus (Piet) || 1974 || 1978 || | |||
|- | |- | ||
| Verkuijlen, Antonius || 1935 || 1939 || | |||
|- | |- | ||
| Verkuijlen, Antonius | | Verkuijlen, Antonius || 1945 || 1946 || | ||
|- | |- | ||
| Visser, de, Wilhelmus Johannes || 1940 || 1953 || | |||
|- | |- | ||
| Weert, van, Hendrikus Johannes || 1872 || 1881 || | | Weert, van, Hendrikus Johannes || 1872 || 1881 || | ||
Regel 94: | Regel 94: | ||
| Witlox, E.M.J.M. (Eus) || 2014 || 2017 || | | Witlox, E.M.J.M. (Eus) || 2014 || 2017 || | ||
|- | |- | ||
| Wolven, Johannes Lamberdinus (Hans) || | | Wolven, Johannes Lamberdinus (Hans) || 1999 || 2002? || | ||
|- | |- | ||
| Wouters, Gerard C.H.J.M. (Ger) || 1998 || 1999 || | | Wouters, Gerard C.H.J.M. (Ger) || 1998 || 1999 || | ||
Regel 101: | Regel 101: | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||