U kunt ons steunen door lid van de Heemkundekring Schijndel te worden. Iedere dinsdagochtend zijn wij tussen 10 en 12 uur in de heemkamer: Cultureel Centrum 't Spectrum, Steeg 9 g, Schijndel. |
Bewerken van Telefoonlijst 1950
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 8: | Regel 8: | ||
| Akker, P.J. || Slager || [[Toon Bolsiusstraat]] 6 || 301 | | Akker, P.J. || Slager || [[Toon Bolsiusstraat]] 6 || 301 | ||
|- | |- | ||
| Aldenhoff, H.J. || Hoofd R.K. | | Aldenhoff, H.J. || Hoofd R.K. Ulo-school || Hoofdstraat 67a || 277 | ||
|- | |- | ||
| Alebeek, J.F. || Expediteur || [[Boschweg]] 14 || 257 | | Alebeek, J.F. || Expediteur || [[Boschweg]] 14 || 257 | ||
Regel 14: | Regel 14: | ||
| Amsterd. Bank N.V. || Kantoor Schijndel || || 332 | | Amsterd. Bank N.V. || Kantoor Schijndel || || 332 | ||
|- | |- | ||
| Ato. N.V. v.Gend & Loos | | Ato. N.V. v.Gend & Loos, Edm. Barten || Expediteur || Toon Bolsiusstraat 25 || 317 | ||
|- | |- | ||
| Ausems, A. | | | Ausems, A. || Herenkleding || Hoofdstraat 81 || 303 | ||
|- | |- | ||
| Baggen, J.F. || Notaris || Hoofdstraat 33 || 331 | |||
|- | |- | ||
| G.J.M. Geerts || | | Bloemist, G.J.M. Geerts || || Hoofdstraat 68 || 359 | ||
|- | |- | ||
| Bolsius, G. || || A 119 || 266 | | Bolsius, G. || || A 119 || 266 | ||
|- | |- | ||
| Bolsius, Fa. Gebrs. || || [[Kerkendijk]] 21 || 315 | |||
|- | |- | ||
| Idem (na 18 uur) || || || 325 | | Idem (na 18 uur) || || || 325 | ||
Regel 34: | Regel 34: | ||
| Bos, M. || Schilder || Hoofdstraat 73 || 284 | | Bos, M. || Schilder || Hoofdstraat 73 || 284 | ||
|- | |- | ||
| Bosmans, P. Gebr. Bosmans || Lood- en zinkwerken, electrotechnisch bureau || Hoofdstraat 75 || 354 | |||
|- | |- | ||
| Boxtel, Gebr.v. || Groenten- en fruithandel || [[Schoot]] 42 || 278 | | Boxtel, Gebr.v. || Groenten- en fruithandel || [[Schoot]] 42 || 278 | ||
|- | |- | ||
| Boxtel,J.P.v. || Groenten- en fruithandel || Stationsstraat 6 || 227 | | Boxtel,J.P.v. || Groenten- en fruithandel || [[Stationsstraat]] 6 || 227 | ||
|- | |- | ||
| Boxtel, W.P.v. || Grossierderij in groenten en fruit || Hoofdstraat 20 || 224 | | Boxtel, W.P.v. || Grossierderij in groenten en fruit || Hoofdstraat 20 || 224 | ||
|- | |- | ||
| | | Brandweer || || || 288 | ||
|- | |- | ||
| Commandant Brandweer || || || 354 | | Commandant Brandweer || || || 354 | ||
Regel 52: | Regel 52: | ||
| Burgt, H.J.v.d. || Levensmiddelenbedrijf || Toon Bolsiusstraat 46 || 329 | | Burgt, H.J.v.d. || Levensmiddelenbedrijf || Toon Bolsiusstraat 46 || 329 | ||
|- | |- | ||
| Bussel, J.v. || Hoofd der school || [[Pompstraat]] 25 || 348 | |||
|- | |- | ||
| Coöperatieve Stoomzuivelfabriek || || Toon Bolsiusstraat 31 || 372 | |||
|- | |- | ||
| Deken, | | Deken, G.L.v. || || Hoofdstraat 32 || 376 | ||
|- | |- | ||
| Derks, Alb || Molenaar || [[Molenstraat]] 15 || 374 | | Derks, Alb || Molenaar || [[Molenstraat]] 15 || 374 | ||
Regel 64: | Regel 64: | ||
| Doijen, J.D.A. || Bakkerij, depot Jamin || [[Vicaris van Alphenstraat]] 10 || 309 | | Doijen, J.D.A. || Bakkerij, depot Jamin || [[Vicaris van Alphenstraat]] 10 || 309 | ||
|- | |- | ||
| Duffhues, J.A. || Molenaar || | | Duffhues, J.A. || Molenaar || Wijbosch G 122 || 311 | ||
|- | |- | ||
| Duffhues, J.J. || Bakkerij - Centra-kruiden || Wijbosch F 43 || 267 | | Duffhues, J.J. || Bakkerij - Centra-kruiden || Wijbosch F 43 || 267 | ||
|- | |- | ||
| Dungen, H.v.d. || Slagerij || [[Sint Servatiusstraat]] 10 || 391 | |||
|- | |- | ||
| Dijk, R.v. || Concertzangeres || Hoofdstraat 152 || 397 | | Dijk, R.v. || Concertzangeres || Hoofdstraat 152 || 397 | ||
Regel 84: | Regel 84: | ||
| Esch-Timmermans, P.v. || Hoepelfabriek en houthandel || [[Plein]] A 6 || 368 | | Esch-Timmermans, P.v. || Hoepelfabriek en houthandel || [[Plein]] A 6 || 368 | ||
|- | |- | ||
| Eymberts, Fa.Gebr. || Aannemer, machinale houtbewerking || Sint Servatiusstraat 14 || 393 | |||
|- | |- | ||
| Eijmberts - v.d. Geeren, J.v.d. || Brood, beschuit en kleingoed bakkerij || Sint Servatiusstraat 3 || 300 | | Eijmberts - v.d. Geeren, J.v.d. || Brood, beschuit en kleingoed bakkerij || Sint Servatiusstraat 3 || 300 | ||
Regel 92: | Regel 92: | ||
| Fassbender-Valks, W. || Taxi-touringscarbedrijf || Boschweg 12 || 271 | | Fassbender-Valks, W. || Taxi-touringscarbedrijf || Boschweg 12 || 271 | ||
|- | |- | ||
| P. Gevers || | | Fotografie P. Gevers || || Bunderstraat 41 || 247 | ||
|- | |- | ||
| Geerkens, Gebr. || Vleeswaren en conservenfabriek || Hoofdstraat 88 || 314 | |||
|- | |- | ||
| Geerkens, J. || Fabrikant || Hoofdstraat 50 || 326 | | Geerkens, J. || Fabrikant || Hoofdstraat 50 || 326 | ||
Regel 100: | Regel 100: | ||
| Geerts, G.J.M. || Bloemist || Hoofdstraat 50 || 359 | | Geerts, G.J.M. || Bloemist || Hoofdstraat 50 || 359 | ||
|- | |- | ||
| Gemeente en Gemeentelijke Instellingen || | | Gemeente en Gemeentelijke Instellingen || gemeentehuis || || 235 | ||
|- | |- | ||
| Gemeentelijke Pootmeester || || || 350 | | Gemeentelijke Pootmeester || || || 350 | ||
Regel 116: | Regel 116: | ||
| Gloudemans, M. || Kolenhandel en café || Toon Bolsiusstraat 47 || 274 | | Gloudemans, M. || Kolenhandel en café || Toon Bolsiusstraat 47 || 274 | ||
|- | |- | ||
| Goossens, G. || Aannemer || [[Molendijk]] 15 || 307 | |||
|- | |- | ||
| Gorkum, P.v. || Vee- en paardenhandel || A 33 || 297 | | Gorkum, P.v. || Vee- en paardenhandel || A 33 || 297 | ||
Regel 122: | Regel 122: | ||
| Graaf, J. de || Bierhandel || Toon Bolsiusstraat 39 || 293 | | Graaf, J. de || Bierhandel || Toon Bolsiusstraat 39 || 293 | ||
|- | |- | ||
| Haaren, A.R.M. v. || || Pastoor van Erpstraat 6 || 366 | | Haaren, A.R.M. v. || || [[Pastoor van Erpstraat]] 6 || 366 | ||
|- | |- | ||
| Hamond, J. v. || Aannemersbedrijf || Wijbosch G 93 A || 347 | |||
|- | |- | ||
| Hartman, F.J.C. || Tandarts || Hoofdstraat 95 || 220 | |||
|- | |- | ||
| Hebo | | Hebo, Fabriek van Huishoudelijke artikelen Sierspeelgoed|| || Molenstraat 19 || 340 | ||
|- | |- | ||
| Heertum, A.C.J. v. || Wijnen en gedistilleerd || Hoofdstraat 94 || 332 | | Heertum, A.C.J. v. || Wijnen en gedistilleerd || Hoofdstraat 94 || 332 | ||
Regel 134: | Regel 134: | ||
| Heesakkers, A. || Aannemer, timmerman || Molenstraat 19 || 340 | | Heesakkers, A. || Aannemer, timmerman || Molenstraat 19 || 340 | ||
|- | |- | ||
| Heesters, J. || Kunstschilder || Pompstraat 17 || 276 | |||
|- | |- | ||
| Heeswijk, A. v. || Sigarenmagazijn || Hoofdstraat 59 || 213 | | Heeswijk, A. v. || Sigarenmagazijn || Hoofdstraat 59 || 213 | ||
Regel 142: | Regel 142: | ||
| Hermsen, G. || || Wijbosch G 104 || 345 | | Hermsen, G. || || Wijbosch G 104 || 345 | ||
|- | |- | ||
| Heuvel, Gebr. v.d. || Slagerij || Hoofdstraat 133 || 285 | |||
|- | |- | ||
| Heuvel, H. v.d. || Slager, comb.leider || [[Kloosterstraat]] 1 || 341 | | Heuvel, H. v.d. || Slager, comb.leider || [[Kloosterstraat]] 1 || 341 | ||
Regel 154: | Regel 154: | ||
| Heijden, A. v.d. || || Sint Servatiusstraat 12 || 336 | | Heijden, A. v.d. || || Sint Servatiusstraat 12 || 336 | ||
|- | |- | ||
| Heijden, H. v.d. || || | | Heijden, H. v.d. || || Wijbosscheweg 13 || 214 | ||
|- | |- | ||
| Hommel, Ant. de || || Hoofdstraat 177 || 358 | | Hommel, Ant. de || || Hoofdstraat 177 || 358 | ||
|- | |- | ||
| Hooft, F.A. v. || Autogarage || Hoofdstraat 43 || 335 | |||
|- | |- | ||
| Hovenier, J.W. || Levensmiddelenbedrijf || Hoofdstraat 79 || 264 | |||
|- | |- | ||
| Jansen, J. || Manufacturen || [[Kerkstraat | | Jansen, J. || Manufacturen || [[Kerkstraat]] 1 || 295 | ||
|- | |- | ||
| Jansen, J. || || Toon Bolsiusstraat 12 || 365 | | Jansen, J. || || Toon Bolsiusstraat 12 || 365 | ||
Regel 168: | Regel 168: | ||
| Jansen - Verzijl, H.P.C. || || Hoofdstraat 29 || 321 | | Jansen - Verzijl, H.P.C. || || Hoofdstraat 29 || 321 | ||
|- | |- | ||
| | | Jansen de Wit's Kousenfabrieken, N.V. M. || || Hoofdstraat 183 || 241 | ||
|- | |- | ||
| Janssen, P. || Dames- en herenkapper || Hoofdstraat 158 || 256 | | Janssen, P. || Dames- en herenkapper || Hoofdstraat 158 || 256 | ||
Regel 178: | Regel 178: | ||
| Kaathoven - Smits, L. v. || Klompenmakerij || A 71 [[Hermalen]] || 248 | | Kaathoven - Smits, L. v. || Klompenmakerij || A 71 [[Hermalen]] || 248 | ||
|- | |- | ||
| Kasteren, Gebr. v. || Smederij, rijwielhandel || Boschweg 27 || 290 | |||
|- | |- | ||
| Kasteren, J.W. v. || Zaakwaarnemer N.C.B. || Toon Bolsiusstraat 27 || 204 | | Kasteren, J.W. v. || Zaakwaarnemer N.C.B. || Toon Bolsiusstraat 27 || 204 | ||
Regel 194: | Regel 194: | ||
| Koolen, Th.K. || || Pompstraat 35 || 377 | | Koolen, Th.K. || || Pompstraat 35 || 377 | ||
|- | |- | ||
| Kooymans, A.H. || Manden- en stelenmakerij || Bunderstraat 50 || 346 | |||
|- | |- | ||
| Korsten, A.M. || || Boschweg 52 || 357 | | Korsten, A.M. || || Boschweg 52 || 357 | ||
Regel 202: | Regel 202: | ||
| Kuenen - Bosmans, J. || Meubelen en emaille || Kerkstraat 7 || 296 | | Kuenen - Bosmans, J. || Meubelen en emaille || Kerkstraat 7 || 296 | ||
|- | |- | ||
| | | Lidwinagesticht, St. || || [[Jan van Amstelstraat]] 9 || 252 | ||
|- | |- | ||
| Liempd, C.J. || Architect || Grotestraat || 263 | |||
|- | |- | ||
| Lier, M.J.A. v. || Huisschilder, drogisterij || Kerkstraat 14 || 222 | | Lier, M.J.A. v. || Huisschilder, drogisterij || Kerkstraat 14 || 222 | ||
|- | |- | ||
| Louwere, A.M. de || || Hoofdstraat 168 || 221 | |||
|- | |- | ||
| Martens, J.H.J. || Arts || Hoofdstraat 115 || 339 | | Martens, J.H.J. || Arts || Hoofdstraat 115 || 339 | ||
Regel 218: | Regel 218: | ||
| Meuffels, H.B.J. || || Hoofdstraat 116 || 351 | | Meuffels, H.B.J. || || Hoofdstraat 116 || 351 | ||
|- | |- | ||
| Molenheide, de || Afd. Werfbedrijf van het Spoorwegbouwbedrijf te Utrecht || | | Molenheide, de || Afd. Werfbedrijf van het Spoorwegbouwbedrijf te Utrecht || Houterd H 126 || 316 | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|} | |} | ||
[[categorie: Lijsten]] | [[categorie: Lijsten]] | ||
{{appendix}} | {{appendix}} |