U kunt ons steunen door lid van de Heemkundekring Schijndel te worden. Iedere dinsdagochtend zijn wij tussen 10 en 12 uur in de heemkamer: Cultureel Centrum 't Spectrum, Steeg 9 g, Schijndel. |
Bewerken van Raadsleden van Schijndel
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 72: | Regel 72: | ||
| Doreleijers, Theodorus Cornelis || 1958 || 1974 | | Doreleijers, Theodorus Cornelis || 1958 || 1974 | ||
|- | |- | ||
| Dungen van den, Johannes || 1931 || 1937 | |||
|- | |- | ||
| Duijts, Johannes || 1946 || 1953 | | Duijts, Johannes || 1946 || 1953 | ||
Regel 80: | Regel 80: | ||
| Eijkemans, H. (Hannie) Groenendaal || 2003 || 2006 | | Eijkemans, H. (Hannie) Groenendaal || 2003 || 2006 | ||
|- | |- | ||
| [[L.J.G.T. Eijkemans|Eijkemans, L.J.G.T.]] (Bart) || 1994 || 1998 | | [[L.J.G.T.E. Eijkemans|Eijkemans, L.J.G.T.E.]] (Bart) || 1994 || 1998 | ||
|- | |- | ||
| Engelen van, Nicolaas Antonius || 1958 || 1962 | | Engelen van, Nicolaas Antonius || 1958 || 1962 | ||
Regel 110: | Regel 110: | ||
| [[Johan van Gerwen|Gerwen van, J.T.M.M.]] (Johan) || 2010 || 2017 | | [[Johan van Gerwen|Gerwen van, J.T.M.M.]] (Johan) || 2010 || 2017 | ||
|- | |- | ||
| Giersbergen van, Gijsbertus Adrianus || | | Giersbergen van, Gijsbertus Adrianus || 1945 || 1969 | ||
|- | |- | ||
| Giskes, Tine Arnolda (Tineke) van der Meer || 1998 || 2006 | | Giskes, Tine Arnolda (Tineke) van der Meer || 1998 || 2006 | ||
Regel 122: | Regel 122: | ||
| Goijaarts, Josephus Johannes || 1946 || 1949 | | Goijaarts, Josephus Johannes || 1946 || 1949 | ||
|- | |- | ||
| Groenendaal, J.M.C. || 2003 || 2006 | | Groenendaal, J.M.C. || 2003 || | ||
|- | |||
| Groenendijk, Bettie || || 2006 | |||
|- | |- | ||
| Heertum van, Antonius Cornelius Johannes || 1897 || 1917 | | Heertum van, Antonius Cornelius Johannes || 1897 || 1917 | ||
Regel 188: | Regel 190: | ||
| Koevering van de, Wilhelmus || 1939 || 1945 | | Koevering van de, Wilhelmus || 1939 || 1945 | ||
|- | |- | ||
| Konijnenberg, Evert Bartholomeus || 1970 || 1971 | |||
|- | |- | ||
| [[Adrianus Petrus Franciscus Kools|Kools A.P.F.]] (Ad)|| 2014 || 2016 | | [[Adrianus Petrus Franciscus Kools|Kools A.P.F.]] (Ad)|| 2014 || 2016 | ||
Regel 214: | Regel 216: | ||
| Kuijs, P.W.C. (Peter) || 2014 || 2017 | | Kuijs, P.W.C. (Peter) || 2014 || 2017 | ||
|- | |- | ||
| Laat de, Antonius Wilhelmus || 1966 || 1968 | |||
|- | |- | ||
| Laurijsse, A.A.J.M. (Jeanne) van Rooij || 1996 || 2006 | | Laurijsse, A.A.J.M. (Jeanne) van Rooij || 1996 || 2006 | ||
Regel 254: | Regel 256: | ||
| Oegema, Sikko || 2014 || 2017 | | Oegema, Sikko || 2014 || 2017 | ||
|- | |- | ||
| Oetelaar van de, Adrianus || 1915 || 1945 | |||
|- | |- | ||
| Oetelaar van den, Albertus || 1851 || 1867 | | Oetelaar van den, Albertus || 1851 || 1867 | ||
Regel 288: | Regel 290: | ||
| Sen, S. || 2005 || 2006 | | Sen, S. || 2005 || 2006 | ||
|- | |- | ||
| Seijkens, P. (Piet | | Seijkens, P. (Piet || 2006 || 2010 | ||
|- | |- | ||
| Schellekens, Adrianus || 1912 || 1919 | | Schellekens, Adrianus || 1912 || 1919 | ||
Regel 324: | Regel 326: | ||
| Sleutjes, Johannes || 1951 || 1962 | | Sleutjes, Johannes || 1951 || 1962 | ||
|- | |- | ||
| Smetsers, J.C.L.M. (Joop/Joep) || 1996 || | | Smetsers, J.C.L.M. (Joop/Joep) || 1996 || 2012 | ||
|- | |- | ||
| Smetsers, J.C.L.M. (Joop/Joep) || 2012 || 2014 | | Smetsers, J.C.L.M. (Joop/Joep) || 2012 || 2014 | ||
Regel 360: | Regel 362: | ||
| [[Arnoldus Antonius Timmermans (1878 – 1939)|Timmermans, Arnoldus Antonius]] || 1914 || 1919 | | [[Arnoldus Antonius Timmermans (1878 – 1939)|Timmermans, Arnoldus Antonius]] || 1914 || 1919 | ||
|- | |- | ||
| Timmermans, Eimbertus A.F. || 1889 || 1913 | |||
|- | |- | ||
| Timmermans, Jan J. || 1891 || 1910 | | Timmermans, Jan J. || 1891 || 1910 | ||
Regel 416: | Regel 418: | ||
| Verkuijlen, A. || 1945 || 1946 | | Verkuijlen, A. || 1945 || 1946 | ||
|- | |- | ||
| Vermeulen, A.F.M. (Ardi) || 1996 || | | Vermeulen, A.F.M. (Ardi) || 1996 || | ||
|- | |||
| Vissers de, H. || 1981? || 1989 | |||
|- | |- | ||
| | | Vissers de, Johannes Henricus (Hans) ||1982 || 1990 | ||
|- | |- | ||
| [[Wilhelmus Johannes de Visser (1890 - 1979)|Visser de, W.J.]] (Willem) || 1938 || 1953 | | [[Wilhelmus Johannes de Visser (1890 - 1979)|Visser de, W.J.]] (Willem) || 1938 || 1953 | ||
Regel 470: | Regel 474: | ||
| [[Johannes Marinus van der Zanden (1908 - 1988)|Zanden van der, J.M.]] (Jan) || 1962 || 1970 | | [[Johannes Marinus van der Zanden (1908 - 1988)|Zanden van der, J.M.]] (Jan) || 1962 || 1970 | ||
|} | |} | ||
[[categorie: Gemeenteraadslid]] | [[categorie: Gemeenteraadslid]] |