U kunt ons steunen door lid van de Heemkundekring Schijndel te worden. Iedere dinsdagochtend zijn wij tussen 10 en 12 uur in de heemkamer: Cultureel Centrum 't Spectrum, Steeg 9 g, Schijndel. |
Bewerken van Raadsleden van Schijndel
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 72: | Regel 72: | ||
| Doreleijers, Theodorus Cornelis || 1958 || 1974 | | Doreleijers, Theodorus Cornelis || 1958 || 1974 | ||
|- | |- | ||
| Dungen van den, Johannes || 1931 || 1937 | |||
|- | |- | ||
| Duijts, Johannes || 1946 || 1953 | | Duijts, Johannes || 1946 || 1953 | ||
Regel 80: | Regel 80: | ||
| Eijkemans, H. (Hannie) Groenendaal || 2003 || 2006 | | Eijkemans, H. (Hannie) Groenendaal || 2003 || 2006 | ||
|- | |- | ||
| [[L.J.G.T. Eijkemans|Eijkemans, L.J.G.T.]] (Bart) || 1994 || 1998 | | [[L.J.G.T.E. Eijkemans|Eijkemans, L.J.G.T.E.]] (Bart) || 1994 || 1998 | ||
|- | |- | ||
| Engelen van, Nicolaas Antonius || 1958 || 1962 | | Engelen van, Nicolaas Antonius || 1958 || 1962 | ||
Regel 110: | Regel 110: | ||
| [[Johan van Gerwen|Gerwen van, J.T.M.M.]] (Johan) || 2010 || 2017 | | [[Johan van Gerwen|Gerwen van, J.T.M.M.]] (Johan) || 2010 || 2017 | ||
|- | |- | ||
| Giersbergen van, Gijsbertus Adrianus || | | Giersbergen van, Gijsbertus Adrianus || 1945 || 1969 | ||
|- | |- | ||
| Giskes, | | Giskes, T.A. (Tineke) van der Meer || 1998 || 2006 | ||
|- | |- | ||
| [[H.M. van Gorkum|Gorkum van, H.M.]] (Harrie) || 2002 || 2006 | | [[H.M. van Gorkum|Gorkum van, H.M.]] (Harrie) || 2002 || 2006 | ||
Regel 122: | Regel 122: | ||
| Goijaarts, Josephus Johannes || 1946 || 1949 | | Goijaarts, Josephus Johannes || 1946 || 1949 | ||
|- | |- | ||
| Groenendaal, J.M.C. || 2003 || 2006 | | Groenendaal, J.M.C. || 2003 || | ||
|- | |||
| Groenendijk, Bettie || || 2006 | |||
|- | |- | ||
| Heertum van, Antonius Cornelius Johannes || 1897 || 1917 | | Heertum van, Antonius Cornelius Johannes || 1897 || 1917 | ||
Regel 188: | Regel 190: | ||
| Koevering van de, Wilhelmus || 1939 || 1945 | | Koevering van de, Wilhelmus || 1939 || 1945 | ||
|- | |- | ||
| Konijnenberg, Evert Bartholomeus || 1970 || 1971 | |||
|- | |- | ||
| [[Adrianus Petrus Franciscus Kools|Kools A.P.F.]] (Ad)|| 2014 || 2016 | | [[Adrianus Petrus Franciscus Kools|Kools A.P.F.]] (Ad)|| 2014 || 2016 | ||
Regel 214: | Regel 216: | ||
| Kuijs, P.W.C. (Peter) || 2014 || 2017 | | Kuijs, P.W.C. (Peter) || 2014 || 2017 | ||
|- | |- | ||
| Laat de, Antonius Wilhelmus || 1966 || 1968 | |||
|- | |- | ||
| Laurijsse, A.A.J.M. (Jeanne) van Rooij || 1996 || 2006 | | Laurijsse, A.A.J.M. (Jeanne) van Rooij || 1996 || 2006 | ||
Regel 226: | Regel 228: | ||
| Liempd van, Christiaan || 1927 || 1931 | | Liempd van, Christiaan || 1927 || 1931 | ||
|- | |- | ||
| [[Christiaan van Liempd (1881 - 1962)|Liempd van, | | [[Christiaan van Liempd (1881 - 1962)|Liempd van, C.]] (Chris) || 1939 || 1945 | ||
|- | |- | ||
| Liempd van, Christiaan || 1946 || 1958 | | Liempd van, Christiaan || 1946 || 1958 | ||
Regel 240: | Regel 242: | ||
| [[Roeland Wilhelmus Maria Mathijsen|Mathijsen, R.W.M.]] (Roeland) || 2002 || 2014 | | [[Roeland Wilhelmus Maria Mathijsen|Mathijsen, R.W.M.]] (Roeland) || 2002 || 2014 | ||
|- | |- | ||
| Maurix, | | Maurix, G.H.M. (Gerrie) || 1986 || 1999 | ||
|- | |- | ||
| Merks, R.C.M. (Ruud/Rudy) || 2000 || 2017 | | Merks, R.C.M. (Ruud/Rudy) || 2000 || 2017 | ||
Regel 254: | Regel 256: | ||
| Oegema, Sikko || 2014 || 2017 | | Oegema, Sikko || 2014 || 2017 | ||
|- | |- | ||
| Oetelaar van de, Adrianus || 1915 || 1945 | |||
|- | |- | ||
| Oetelaar van den, Albertus || 1851 || 1867 | | Oetelaar van den, Albertus || 1851 || 1867 | ||
Regel 260: | Regel 262: | ||
| Oetelaar van den, Antonie || 1851 || 1858 | | Oetelaar van den, Antonie || 1851 || 1858 | ||
|- | |- | ||
| [[Adrianus Johannes Antonius van den Oetelaar|Oetelaar van den, | | [[Adrianus Johannes Antonius van den Oetelaar|Oetelaar van den, A.J.A.]] (Ad) || 1994 || 2002 | ||
|- | |- | ||
| Oetelaar van den, | | Oetelaar van den, A.J.A. (Ad) || 2006 || 2010 | ||
|- | |- | ||
| Oorschot van, Adrianus Lambertus || 1946 || 1956 | | Oorschot van, Adrianus Lambertus || 1946 || 1956 | ||
Regel 288: | Regel 290: | ||
| Sen, S. || 2005 || 2006 | | Sen, S. || 2005 || 2006 | ||
|- | |- | ||
| Seijkens, P. (Piet | | Seijkens, P. (Piet || 2006 || 2010 | ||
|- | |- | ||
| Schellekens, Adrianus || 1912 || 1919 | | Schellekens, Adrianus || 1912 || 1919 | ||
Regel 306: | Regel 308: | ||
| Schoot van der, Jan Johannes || 1859 || 1864 | | Schoot van der, Jan Johannes || 1859 || 1864 | ||
|- | |- | ||
| [[Franciscus Marinus Jacobus Schuurbiers (1942 - 2012)|Schuurbiers, F.M.J.]] (Frans) || 1986 | | [[Franciscus Marinus Jacobus Schuurbiers (1942 - 2012)|Schuurbiers, F.M.J.]] (Frans) || 1986 || 2010 | ||
|- | |- | ||
| [[Hendrikus Wilhelmus Johannes Schut|Schut, H.W.J.]] (Henny) || 1998 || 2006 | | [[Hendrikus Wilhelmus Johannes Schut|Schut, H.W.J.]] (Henny) || 1998 || 2006 | ||
Regel 324: | Regel 324: | ||
| Sleutjes, Johannes || 1951 || 1962 | | Sleutjes, Johannes || 1951 || 1962 | ||
|- | |- | ||
| Smetsers, J.C.L.M. (Joop/Joep) || 1996 || | | Smetsers, J.C.L.M. (Joop/Joep) || 1996 || 2012 | ||
|- | |- | ||
| Smetsers, J.C.L.M. (Joop/Joep) || 2012 || 2014 | | Smetsers, J.C.L.M. (Joop/Joep) || 2012 || 2014 | ||
Regel 360: | Regel 360: | ||
| [[Arnoldus Antonius Timmermans (1878 – 1939)|Timmermans, Arnoldus Antonius]] || 1914 || 1919 | | [[Arnoldus Antonius Timmermans (1878 – 1939)|Timmermans, Arnoldus Antonius]] || 1914 || 1919 | ||
|- | |- | ||
| Timmermans, Eimbertus A.F. || 1889 || 1913 | |||
|- | |- | ||
| Timmermans, Jan J. || 1891 || 1910 | | Timmermans, Jan J. || 1891 || 1910 | ||
Regel 416: | Regel 416: | ||
| Verkuijlen, A. || 1945 || 1946 | | Verkuijlen, A. || 1945 || 1946 | ||
|- | |- | ||
| Vermeulen, A.F.M. (Ardi) || 1996 || | | Vermeulen, A.F.M. (Ardi) || 1996 || | ||
|- | |||
| Vissers de, H. || 1981? || 1989 | |||
|- | |- | ||
| | | Vissers de, Johannes Henricus (Hans) ||1982 || 1990 | ||
|- | |- | ||
| [[Wilhelmus Johannes de Visser (1890 - 1979)|Visser de, W.J.]] (Willem) || 1938 || 1953 | | [[Wilhelmus Johannes de Visser (1890 - 1979)|Visser de, W.J.]] (Willem) || 1938 || 1953 | ||
Regel 450: | Regel 452: | ||
| [[Simon Jacobus Maria Welte|Welte, S.J.M.]] (Simon) || 2002 || 2006 | | [[Simon Jacobus Maria Welte|Welte, S.J.M.]] (Simon) || 2002 || 2006 | ||
|- | |- | ||
| Welte, S.J.M. (Simon) || 2010 || 2017 | | [[Simon Jacobus Maria Welte|Welte, S.J.M.]] (Simon) || 2010 || 2017 | ||
|- | |- | ||
| Westelaken van de, Joannes || 1923 || 1938 | | Westelaken van de, Joannes || 1923 || 1938 | ||
Regel 470: | Regel 472: | ||
| [[Johannes Marinus van der Zanden (1908 - 1988)|Zanden van der, J.M.]] (Jan) || 1962 || 1970 | | [[Johannes Marinus van der Zanden (1908 - 1988)|Zanden van der, J.M.]] (Jan) || 1962 || 1970 | ||
|} | |} | ||
[[categorie: Gemeenteraadslid]] | [[categorie: Gemeenteraadslid]] |