U kunt ons steunen door lid van de Heemkundekring Schijndel te worden. Iedere dinsdagochtend zijn wij tussen 10 en 12 uur in de heemkamer: Cultureel Centrum 't Spectrum, Steeg 9 g, Schijndel. |
Bewerken van Boschweg
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 1: | Regel 1: | ||
== '''Boschweg | === '''Boschweg''' === | ||
''Raadsbesluit 26 augustus 1937.'' | |||
Deze weg wordt reeds, sinds mensenheugenis zo genoemd; uitgezonderd echter het gedeelte van die weg, beginnende aan het kruispunt [[Hoofdstraat]]-Boschweg, [[Bunderstraat]]-[[Voortstraat]] en ongeveer 200 meter verder, welk gedeelte steeds en ook in de 16e en 17e eeuw “[[De Voort]]” werd genoemd. | |||
Den Boschweg, dit is de groote weg van deze gemeente naar ’s-Bosch. | Den Boschweg, dit is de groote weg van deze gemeente naar ’s-Bosch. | ||
'''Raadsbesluit 15 februari 1990.''' | |||
Parallelweg langs de [[Structuurweg]] vanaf de [[Nieuwe Slender]]. | Parallelweg langs de [[Structuurweg]] vanaf de [[Nieuwe Slender]]. | ||
== ''' | === '''Bewoner van den Boschweg (huisnummerboek januari 1945)''' === | ||
{| class="wikitable | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
! | ! Huisnummer !!Voornaam !! Tussenvoegsel !!Achternaam !! Opmerking | ||
|- | |- | ||
| 1 || Kinderen || || Hak || | | 1 || Kinderen || || Hak || | ||
Regel 344: | Regel 22: | ||
| 4 || Adr. H. || van || Mook || | | 4 || Adr. H. || van || Mook || | ||
|- | |- | ||
| 6 ||P. || || Steenbakkers || P. doorgehaald | | 6 ||P. || || Steenbakkers || P. doorgehaald A. | ||
|- | |- | ||
| 7 || W. || || Timmermans || | | 7 || W. || || Timmermans || | ||
Regel 360: | Regel 38: | ||
| 14 || J. Th. || van || Alebeek || | | 14 || J. Th. || van || Alebeek || | ||
|- | |- | ||
| 15|| H. || van || Gestel || doorgehaald | | 15|| H. || van || Gestel || doorgehaald | ||
|- | |- | ||
| 16 || P.L.J. || van || Herpen || doorgehaald Kelder | | 16 || P.L.J. || van || Herpen || doorgehaald Kelder | ||
|- | |- | ||
| 17 || Ant. || van || Gestel || doorgehaald | | 17 || Ant. || van || Gestel || doorgehaald met potlood H. v.d. Westelaken | ||
|- | |- | ||
| 18 || Fr. || || Dekkers || | | 18 || Fr. || || Dekkers || | ||
Regel 373: | Regel 50: | ||
| 22 || N.J.J. || ||Verhagen|| | | 22 || N.J.J. || ||Verhagen|| | ||
|- | |- | ||
| 23 || Fr. || || Verhagen || | | 23 || Fr. || || Verhagen || | ||
|- | |- | ||
| 24 || Joh. J. || || Kersten || H. Broeren | | 24|| Joh. J. || || Kersten || H. Broeren doorgehaald. | ||
|- | |- | ||
| 26 || | | 24 || A.|| ||Verkuijlen||met potlood | ||
|- | |||
| 26 || Bernardus || van den || Dungen || Weduwe H. doorgehaald. | |||
|- | |- | ||
| 27 || H. || van || Kasteren || | | 27 || H. || van || Kasteren || | ||
Regel 385: | Regel 62: | ||
| 28 || W. || van || Uden || | | 28 || W. || van || Uden || | ||
|- | |- | ||
| 31 || | | 31 || A.B.|| van den || Heuvel || Weduwe P.C. doorgehaald. | ||
|- | |- | ||
| 32 || Mar. || || Schellekens || | | 32 || Mar. || || Schellekens || | ||
Regel 392: | Regel 68: | ||
| 32a || Cor || || Schellekens || | | 32a || Cor || || Schellekens || | ||
|- | |- | ||
| 33 || | |33 || H. || || Oerlemans ||Kinderen doorgehaald. | ||
|- | |- | ||
| 34 || H. || van || Kaathoven || | | 34 || H. || van || Kaathoven || | ||
Regel 399: | Regel 74: | ||
| 35 || Th. H.|| || Vousten || | | 35 || Th. H.|| || Vousten || | ||
|- | |- | ||
| 36 || J. || van ||Heeswijk || | | 36 || J. || van ||Heeswijk || | ||
|- | |- | ||
| | | 36 || J. || van || Straten || Inwonend. | ||
|- | |- | ||
| | |37 || Jog. W. || van || Liempd || | ||
|- | |- | ||
| 39 || | | 38 || Klompenfabriek Boom || || || | ||
|- | |||
| 38 || J. Fr. || van || Rozendaal || Inwonend. | |||
|- | |||
| 39 || Ant. || || Smits || Jac. Steenbakkers doorgehaald. | |||
|- | |- | ||
| 40 || Corn. || || Keetels|| | | 40 || Corn. || || Keetels|| | ||
Regel 412: | Regel 90: | ||
| 41 || Gezusters || van || Liempd || | | 41 || Gezusters || van || Liempd || | ||
|- | |- | ||
| 42 || Henr. P. || van || Liempd || | |42 || Henr. P. || van || Liempd || met potlood en doorgehaald van Liempd H. | ||
|- | |- | ||
| 43 || Mart. || || Persons || | | 43 || Mart. || || Persons || | ||
Regel 422: | Regel 100: | ||
| 46 || Dames || || Blummel || | | 46 || Dames || || Blummel || | ||
|- | |- | ||
| 48 || | | 48 || Martinus M. || || Pijnenbueg || Ard. A. van Gestel doorgehaald. | ||
|- | |||
| 48 || Ant. || van || Uden || Inwonend doorgehaald. | |||
|- | |- | ||
| 49 || | | 49 || John || || Evers || | ||
|- | |- | ||
| 50 || Lamb. || van || Liempd || | | 50 || Lamb. || van || Liempd || A. van Uden bijgeschreven. | ||
|- | |- | ||
| 51 || Adr. E.M.|| van|| Liempd|| | | 51 || Adr. E.M.|| van|| Liempd|| | ||
Regel 438: | Regel 116: | ||
| 54|| Chr. || || Pennings|| | | 54|| Chr. || || Pennings|| | ||
|- | |- | ||
| 55|| Ger. J.J.M.|| || Princée|| | | 55|| Ger.J.J.M.|| || Princée|| | ||
|- | |- | ||
| 56|| Weduwe F.|| || Smits|| | | 56|| Weduwe F.|| || Smits|| | ||
Regel 446: | Regel 124: | ||
| 59|| Joh.|| || Bloks|| | | 59|| Joh.|| || Bloks|| | ||
|- | |- | ||
| 61|| Hub.|| || Persons|| | | 61|| Hub.|| || Persons|| Tinnenbroek | ||
|- | |- | ||
| 62|| Lamb.|| || Kemps|| | | 62|| Lamb.|| || Kemps|| | ||
|- | |- | ||
| 65|| L.|| van der|| Heijden|| F. van Grinsven inwonend | | 65|| L.|| van der|| Heijden|| F. van Grinsven inwonend/ doorgehaald. | ||
|- | |- | ||
| 67|| L.M. || || Cromsigt|| | | 67|| L.M. || || Cromsigt|| | ||
Regel 468: | Regel 146: | ||
| 77|| Eimb.|| van|| Kasteren|| | | 77|| Eimb.|| van|| Kasteren|| | ||
|- | |- | ||
| 78|| Anna || van den|| Tillaart|| | | 78|| Anna|| van den|| Tillaart|| | ||
|- | |||
| 78|| Henr.M.C.|| van den|| Tillaart|| Inwonend | |||
|- | |- | ||
| 79|| Mar.|| || Wouters|| | | 79|| Mar.|| || Wouters|| | ||
|- | |||
| 79|| Louis|| || Wouters|| Inwonend | |||
|- | |- | ||
| 80|| Mar.|| van|| Kessel|| | | 80|| Mar.|| van|| Kessel|| | ||
|- | |- | ||
| 81|| Herm. J.|| || Tibosch|| | | 81|| Herm.J.|| || Tibosch|| | ||
|- | |- | ||
| 82|| Jos.|| van|| Tartwijk|| | | 82|| Jos.|| van|| Tartwijk|| | ||
Regel 488: | Regel 170: | ||
| 87|| Adr.|| || Broks|| | | 87|| Adr.|| || Broks|| | ||
|- | |- | ||
| 89|| || || Broks|| | | 89|| || || Broks|| Met potlood | ||
|- | |- | ||
| 90|| Joh.|| van der|| Steen|| | | 90|| Joh.|| van der|| Steen|| | ||
Regel 500: | Regel 182: | ||
| 95|| Mar.|| der|| Kinderen|| | | 95|| Mar.|| der|| Kinderen|| | ||
|- | |- | ||
| 96|| Mart. A.|| van der|| Heijden|| | | 96|| Mart.A.|| van der|| Heijden|| | ||
|- | |- | ||
| 97|| W.C.|| van der|| Heijden|| | | 97|| W.C.|| van der|| Heijden|| | ||
|- | |- | ||
| 98|| Corn. A.|| van|| Kampen|| | | 98|| Corn.A.|| van|| Kampen|| | ||
|- | |- | ||
| 99|| P.|| van|| Roozendaal|| | | 99|| P.|| van|| Roozendaal|| | ||
Regel 524: | Regel 206: | ||
| 107|| Adr.|| || Blummel|| | | 107|| Adr.|| || Blummel|| | ||
|- | |- | ||
| 108|| Adr.|| van|| | | 108|| Adr.|| van|| Rozendal|| | ||
|- | |- | ||
| 109|| P.|| van|| Nuland|| | | 109|| P.|| van|| Nuland|| | ||
Regel 532: | Regel 214: | ||
| 111|| G.|| van|| Hemmen|| | | 111|| G.|| van|| Hemmen|| | ||
|- | |- | ||
| 112|| Hendr.|| || Blommers|| Petrus Blommers inwonend | | 112|| Hendr.|| || Blommers|| Petrus Blommers inwonend/doorgehaald. | ||
|- | |- | ||
| 113|| J.J.|| van|| Schijndel|| | | 113|| J.J.|| van|| Schijndel|| | ||
Regel 542: | Regel 224: | ||
| 116|| Joh.|| de|| Kraaij|| | | 116|| Joh.|| de|| Kraaij|| | ||
|- | |- | ||
| 117|| Joh. C.|| van|| Rijzingen|| | | 117|| Joh.C.|| van|| Rijzingen|| | ||
|- | |- | ||
| 117a|| C.|| van der|| Aa|| | | 117a|| C.|| van der|| Aa|| | ||
Regel 552: | Regel 234: | ||
| 120|| Mart.|| van|| Geffen|| | | 120|| Mart.|| van|| Geffen|| | ||
|- | |- | ||
| 121|| Ant.|| || Sterks|| van Grinsven/Kastelijns | | 121|| Ant.|| || Sterks|| Bijgeschreven van Grinsven/Kastelijns | ||
|- | |- | ||
| 122|| Lamb.|| || Schakenraad|| | | 122|| Lamb.|| || Schakenraad|| | ||
Regel 566: | Regel 248: | ||
| 132|| Mart.|| van|| Dinther|| | | 132|| Mart.|| van|| Dinther|| | ||
|- | |- | ||
| 134|| Jac. J.|| van|| Dinther|| | | 134|| Jac.J.|| van|| Dinther|| | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Straten/Adressen]] | [[Categorie:Straten/Adressen]] | ||