U kunt ons steunen door lid van de Heemkundekring Schijndel te worden. Iedere dinsdagochtend zijn wij tussen 10 en 12 uur in de heemkamer: Cultureel Centrum 't Spectrum, Steeg 9 g, Schijndel. |
Bewerken van Verdwenen gebouwen
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 39: | Regel 39: | ||
| [[Hoofdstraat 27]] || Woonhuis || ca. 1920 || ||[[Bestand:Hoofdstraat 027 - 01.jpg|150px]] | | [[Hoofdstraat 27]] || Woonhuis || ca. 1920 || ||[[Bestand:Hoofdstraat 027 - 01.jpg|150px]] | ||
|- | |- | ||
| Hoofdstraat 29 || [[Huize de Borne]] || 1931 || ||[[Bestand: | | Hoofdstraat 29 || [[Huize de Borne]] || 1931 || ||[[Bestand:Hoofdstraat 029 - 01.jpg|150px]] | ||
|- | |- | ||
| [[Houterdsedijk 7]] || Kortgevelboerderij || onbekend || ||[[Bestand:Houterdsedijk 07 - 02.jpg|150px]] | | [[Houterdsedijk 7]] || Kortgevelboerderij || onbekend || ||[[Bestand:Houterdsedijk 07 - 02.jpg|150px]] | ||
Regel 47: | Regel 47: | ||
| [[Hulzebraak 2]] || Woonhuis || 1935 || ||[[Bestand:Hulzebraak 02 - 01.jpg|150px]] | | [[Hulzebraak 2]] || Woonhuis || 1935 || ||[[Bestand:Hulzebraak 02 - 01.jpg|150px]] | ||
|- | |- | ||
| [[Julianastraat 2-8]] || R.K. Kerk || 1963 || ||[[Bestand: | | [[Julianastraat 2-8]] || R.K. Kerk || 1963 || ||[[Bestand:Julianastraat 02-08 - 01.jpg|150px]] | ||
|- | |- | ||
| [[Kanaaldijk-Noord 2]] || Langgevelboerderij || onbekend || ||[[Bestand:Kanaaldijk-Noord 02 - 01.jpg|150px]] | | [[Kanaaldijk-Noord 2]] || Langgevelboerderij || onbekend || ||[[Bestand:Kanaaldijk-Noord 02 - 01.jpg|150px]] | ||
Regel 80: | Regel 80: | ||
|- | |- | ||
| [[Sint Servatiusstraat 69 -73]] || Wasblekerij || 1925-1926 || ||[[Bestand:Sint Servatiusstraat 69-73 - 01.jpg|150px]] | | [[Sint Servatiusstraat 69 -73]] || Wasblekerij || 1925-1926 || ||[[Bestand:Sint Servatiusstraat 69-73 - 01.jpg|150px]] | ||
|- | |||
| [[Spoorlaan 31]] || Woonhuis || ca. 1955 || ||[[Bestand:Spoorlaan 31 - 01.jpg|150px]] | |||
|- | |- | ||
| [[Sportparklaan 9]] || Logement || 1934 || ||[[Bestand:Sportparklaan 09 - 01.jpg|150px]] | | [[Sportparklaan 9]] || Logement || 1934 || ||[[Bestand:Sportparklaan 09 - 01.jpg|150px]] | ||
Regel 89: | Regel 91: | ||
| [[Steeg 25]] || Kortgevelboerderij || ca. 1930 || ||[[Bestand:Steeg 25 - 01.jpg|150px]] | | [[Steeg 25]] || Kortgevelboerderij || ca. 1930 || ||[[Bestand:Steeg 25 - 01.jpg|150px]] | ||
|- | |- | ||
| [[Meijgraaf 14-16]] || Woonhuis || ca. 1800 || ||[[Bestand: | | [[Meijgraaf 14-16]] || Woonhuis || ca. 1800 || ||[[Bestand:Steenen Kamer 14-16 - 01.jpg|150px]] | ||
|- | |- | ||
| [[Weidonk 6]] || Kortgevelboerderij || ca. 1900 || ||[[Bestand:Weidonk 06 - 01.jpg|150px]] | | [[Weidonk 6]] || Kortgevelboerderij || ca. 1900 || ||[[Bestand:Weidonk 06 - 01.jpg|150px]] |