U kunt ons steunen door lid van de Heemkundekring Schijndel te worden. Iedere dinsdagochtend zijn wij tussen 10 en 12 uur in de heemkamer: Cultureel Centrum 't Spectrum, Steeg 9 g, Schijndel. |
Bewerken van Raadsleden van Schijndel
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 4: | Regel 4: | ||
! Naam!! van !! tot | ! Naam!! van !! tot | ||
|- | |- | ||
| Aa van der, | | Aa van der, Pieter|| 1851|| 1863 | ||
|- | |- | ||
| Aalsvoort van der, M.E. (Mari)|| 2010|| 2017 | |||
|- | |- | ||
| Abrahams, M.L. (Marja/Maja)|| 1994 || 1997 | | Abrahams, M.L. (Marja/Maja)|| 1994 || 1997 | ||
Regel 12: | Regel 12: | ||
| Abrahams, M.L. (Marja/Maja)|| 1998 || 1998 | | Abrahams, M.L. (Marja/Maja)|| 1998 || 1998 | ||
|- | |- | ||
| Alebeek van, | | Alebeek van, J.T.|| 1958 || 1970 | ||
|- | |- | ||
| Alebeek van, | | Alebeek van, Th.|| 1970 || 1974 | ||
|- | |- | ||
| Ballekom van, | | Ballekom van, J.W.M.|| 1958 || | ||
|- | |- | ||
| Barten, J.E.|| 1939 || | |||
|- | |- | ||
| Bergh van den, Jan Dominicus || 1863 || 1890 | | Bergh van den, Jan Dominicus || 1863 || 1890 | ||
Regel 28: | Regel 26: | ||
| Blommers, Jeanette (Sterrenburg) || 1986 || 1986 | | Blommers, Jeanette (Sterrenburg) || 1986 || 1986 | ||
|- | |- | ||
| Boland, Johannes Arnoldus || 1919 || 1931 | |||
|- | |- | ||
| Boland, Johannes Arnoldus || 1935 || | | Boland, Johannes Arnoldus || 1935 || | ||
|- | |- | ||
| Bolsius, Antonius Josephus Maria || 1879 || 1906 | |||
|- | |- | ||
| Bolsius, Henricus Godefridus Josephus || 1910 || | |||
|- | |- | ||
| | | Bolsius, Henricus Godefridus Josephus || 1945 || 1954 | ||
|- | |- | ||
| Bolsius, Lambertus Josephus || 1906 || 1907 | |||
|- | |- | ||
| Boogaard van den, A. || 1946 || 1953 | |||
|- | |- | ||
| Boogaard van den, Johannes || 1913 || 1923 | | Boogaard van den, Johannes || 1913 || 1923 | ||
Regel 46: | Regel 44: | ||
| Boersma, E. (Erwin) || 2010 || 2014 | | Boersma, E. (Erwin) || 2010 || 2014 | ||
|- | |- | ||
| Bosch, van | | Bosch v.d., M.B. || || 1980 | ||
|- | |||
| Boxtel van, P. || 1945 || 1946 | |||
|- | |- | ||
| Boxtel van, | | Boxtel van, P. || 1949 || | ||
|- | |- | ||
| | | Brand van den Bosch, Mathijs || 1978 || 1980 | ||
|- | |- | ||
| Broekhoven van, A.M. (Tonnie) Wouters || 2002 || 2017 | | Broekhoven van, A.M. (Tonnie) Wouters || 2002 || 2017 | ||
Regel 58: | Regel 58: | ||
| Claassen, B.P.F. (Bart) || 2002 || 2006 | | Claassen, B.P.F. (Bart) || 2002 || 2006 | ||
|- | |- | ||
| Coppens, | | Coppens, M.M.J. (Martha) Schakenraad || 1969 || 1982 | ||
|- | |- | ||
| Daalder, (Elly) Metz || 1974 || 1978 | | Daalder, (Elly) Metz || 1974 || 1978 | ||
Regel 64: | Regel 64: | ||
| Deelen, M.W.M. (Tinie) || 1971 || 1985 | | Deelen, M.W.M. (Tinie) || 1971 || 1985 | ||
|- | |- | ||
| Dobbelaere, Joannes Fredericus Maria || 1893 || 1897 | |||
|- | |- | ||
| Donk van der, A.J.H. (Dimitri) || 2002 || 2004 | |||
|- | |- | ||
| Doreleijers - de Haas, M.E.M. || 2002 || | |||
|- | |- | ||
| Doreleijers, | | Doreleijers, Th.C. || 1958 || | ||
|- | |- | ||
| | | Dungen v.d., Joh. || 1931 || | ||
|- | |- | ||
| Duijts, | | Duijts, J. || 1946 || 1953 | ||
|- | |- | ||
| Dijk van, | | Dijk van, G.A.M. || 1923 || 1927 | ||
|- | |- | ||
| Eijkemans, H. (Hannie) Groenendaal || 2003 || 2006 | | Eijkemans, H. (Hannie) Groenendaal || 2003 || 2006 | ||
|- | |- | ||
| Eijkemans, L.J.G.T.E. (Bart) || 1994 || 1998 | |||
|- | |- | ||
| Engelen van, | | Engelen van, N.A. || 1958 || 1962 | ||
|- | |- | ||
| Esch van, | | Esch van, G.J. || 1923 || | ||
|- | |- | ||
| Esch van, P.A.M. (Piet) || 1998 || 2002 | | Esch van, P.A.M. (Piet) || 1998 || 2002 | ||
Regel 90: | Regel 90: | ||
| Esch van, Wilhelmus L. (Willem) || 1890 || 1919 | | Esch van, Wilhelmus L. (Willem) || 1890 || 1919 | ||
|- | |- | ||
| Esch van, P.H.J.M. (Peter) || 1990 || | | Esch van, P.H.J.M. (Peter) || 1990 || 1998 | ||
|- | |- | ||
| Fokkema, D.J.G. (Dick) || 2010 || 2017 | | Fokkema, D.J.G. (Dick) || 2010 || 2017 | ||
Regel 96: | Regel 96: | ||
| Galen van, M.H.W. (Marij) de la Cousine || 1990 || 1996 | | Galen van, M.H.W. (Marij) de la Cousine || 1990 || 1996 | ||
|- | |- | ||
| | | Geerkens, C.J.P. || 1931 || | ||
|- | |||
| Geerkens, H.A.M. (Jet) || 1966 || 1978 | |||
|- | |- | ||
| | | Geerts, A. || 1945 || 1946 | ||
|- | |- | ||
| | | Geffen van, Johannes Jacobus || 1919 || 1923 | ||
|- | |- | ||
| | | Gevers, L.J. (Lambèr) || 2014 || 2017 | ||
|- | |- | ||
| | | Gerwen van, J.T.M.M. (Johan) || 2010 || 2017 | ||
|- | |- | ||
| | | Giersbergen van, G.A. || 1945 || | ||
|- | |- | ||
| | | Giskes, T.A. (Tineke) van der Meer || 1998 || 2006 | ||
|- | |- | ||
| | | Gorkum van, H.M. (Harrie) || 2002 || 2006 | ||
|- | |- | ||
| | | Goijaerts, Joh. J. || 1887 || 1915 | ||
|- | |- | ||
| | | Goijaarts, J.J. || 1939 || | ||
|- | |- | ||
| | | Goijaarts, J.J. || 1946 || 1949 | ||
|- | |- | ||
| | | Groenendaal, J.M.C. || 2003 || | ||
|- | |- | ||
| | | Groenendijk, Bettie || || 2006 | ||
|- | |- | ||
| | | Haas de, M.E.M. (Marlies) Doreleijers || 2002 || 2014 | ||
|- | |- | ||
| Heertum van, Antonius Cornelius Johannes || 1897 || 1917 | | Heertum van, Antonius Cornelius Johannes || 1897 || 1917 | ||
Regel 128: | Regel 130: | ||
| Heertum van, Antonius Cornelius Johannes || 1927 || 1931 | | Heertum van, Antonius Cornelius Johannes || 1927 || 1931 | ||
|- | |- | ||
| Heesters, Theodorus Gerardus || 1917 || 1919 | |||
|- | |- | ||
| Heeswijk van, | | Heeswijk van, C.H.J. || 1949 || 1953 | ||
|- | |- | ||
| Heeswijk van, Hendr. W. || 1886 || 1907 | | Heeswijk van, Hendr. W. || 1886 || 1907 | ||
Regel 136: | Regel 138: | ||
| Heeswijk van, Wilhelmus || 1851 || 1886 | | Heeswijk van, Wilhelmus || 1851 || 1886 | ||
|- | |- | ||
| Hellings, C.J.M. (Christ) || 1966 || 1994 | |||
|- | |- | ||
| Hellings, Pieter Jan || 1864 || 1879 | | Hellings, Pieter Jan || 1864 || 1879 | ||
|- | |- | ||
| Herpen van, G. (Gerard) || 1949 || 1978 | |||
|- | |- | ||
| Heuvel van den, | | Heuvel van den, H. || 1945 || 1958 | ||
|- | |- | ||
| Heuvel van den, Pieter Peter || 1863 || 1878 | | Heuvel van den, Pieter Peter || 1863 || 1878 | ||
Regel 148: | Regel 150: | ||
| Heijden van den, A. (Jos) || 2006 || 2010 | | Heijden van den, A. (Jos) || 2006 || 2010 | ||
|- | |- | ||
| Heijden van der, W.P. || 1939 || | | Heijden van der, W.P. || 1939 || | ||
|- | |- | ||
| Hogenhof, C. (Cees) || 1994 || 1998 | | Hogenhof, C. (Cees) || 1994 || 1998 | ||
|- | |- | ||
| Hommel de, A. || 1953 || | |||
|- | |- | ||
| Hommerson, B.H.W. (Bart) || 1985 || 2010 | |||
|- | |- | ||
| Hoogteijling, B. (Bart) || 2014 || 2017 | | Hoogteijling, B. (Bart) || 2014 || 2017 | ||
|- | |- | ||
| Hovenier, J.W. || 1945 || 1953 | |||
|- | |- | ||
| Hurk van den, | | Hurk van den, A.M. (Ad) || 1985 || 1990 | ||
|- | |- | ||
| Huszár, John || 1994 || 1996 | | Huszár, John || 1994 || 1996 | ||
|- | |- | ||
| Jansen, H.P.C. || 1931 || | |||
|- | |- | ||
| Jong de, A.C. (Antoon) || 1966 || 1990 | |||
|- | |- | ||
| Johanns, | | Johanns, J.H. || 1970 || 1971 | ||
|- | |- | ||
| Kaal, | | Kaal, Th.J.L. (Theo) || 1982 || 1993 | ||
|- | |- | ||
| Kant van der, Gijsbertus || 1861 || 1893 | | Kant van der, Gijsbertus || 1861 || 1893 | ||
|- | |- | ||
| Kastelijn, | | Kastelijn, P. || 1931 || | ||
|- | |- | ||
| Kelders, W.A.C.M. (Wim) || 1994 || 2002 | | Kelders, W.A.C.M. (Wim) || 1994 || 2002 | ||
Regel 180: | Regel 182: | ||
| Kemps, Petrus (Pieter) || 1903 || 1912 | | Kemps, Petrus (Pieter) || 1903 || 1912 | ||
|- | |- | ||
| Kemps, P.J. (Piet) || 1955 || 1994 | |||
|- | |- | ||
| Kleij van der, J.J.G. (Hans) || 1994 || 1998 | | Kleij van der, J.J.G. (Hans) || 1994 || 1998 | ||
Regel 186: | Regel 188: | ||
| Klotz, M.I.G. (Marischka) || 2014 || 2017 | | Klotz, M.I.G. (Marischka) || 2014 || 2017 | ||
|- | |- | ||
| Koevering van de, | | Koevering van de, W. || 1939 || | ||
|- | |- | ||
| Konijnenberg, E.B. || || 1971 | |||
|- | |- | ||
| | | Kools, Ad || 2014 || 2016 | ||
|- | |- | ||
| Kooijmans, | | Kooijmans, J.M. || 1966 || 1970 | ||
|- | |- | ||
| Kooijmans, | | Kooijmans, J.M. || 1971 || 1974 | ||
|- | |- | ||
| Kooijmans, | | Kooijmans, M.W.M. (Tiny) || 1974 || 1985 | ||
|- | |- | ||
| Korsten, | | Korsten, C.H. (Sien) Claassen || 1974 || 1982 | ||
|- | |- | ||
| Korsten, E.H.C.M. (Edward) || 1990 || 1994 | | Korsten, E.H.C.M. (Edward) || 1990 || 1994 | ||
|- | |- | ||
| Korsten, | | Korsten, J. || 1953 || | ||
|- | |- | ||
| Korsten, Jan Ruth || 1867 || 1881 | | Korsten, Jan Ruth || 1867 || 1881 | ||
Regel 208: | Regel 210: | ||
| Kriellaars, Wilhelmus || 1908 || 1921 | | Kriellaars, Wilhelmus || 1908 || 1921 | ||
|- | |- | ||
| Kuis, G.P.M. (Gerard) || 1974 || 2002 | |||
|- | |- | ||
| Kusters, P.J.A. (Piet) || 1985 || 1994 | |||
|- | |- | ||
| Kuijs, P.W.C. (Peter) || 2014 || 2017 | | Kuijs, P.W.C. (Peter) || 2014 || 2017 | ||
|- | |- | ||
| Laat de, A.W. || 1966 || 1968 | |||
|- | |- | ||
| Laurijsse, A.A.J.M. (Jeanne) van Rooij || 1996 || 2006 | | Laurijsse, A.A.J.M. (Jeanne) van Rooij || 1996 || 2006 | ||
Regel 220: | Regel 222: | ||
| Leenders, W.J.M. (Willem) || 2002 || 2006 | | Leenders, W.J.M. (Willem) || 2002 || 2006 | ||
|- | |- | ||
| Liebrecht, | | Liebrecht, T.G. (Tom) || 1986 || 2005 | ||
|- | |- | ||
| Liempd van, | | Liempd van, J.H. || 1939 || 1945 | ||
|- | |- | ||
| Liempd van, | | Liempd van, C.H.J. || 1927 || 1931 | ||
|- | |- | ||
| Liempd van, C. || 1939 || 1945 | |||
|- | |- | ||
| Liempd van, | | Liempd van, C. || 1946 || 1958 | ||
|- | |- | ||
| Liempd van, V.M. (Vic) || 1980 || 1982 | | Liempd van, V.M. (Vic) || 1980 || 1982 | ||
|- | |- | ||
| Linden van der, | | Linden van der, E.J.M. ter Stege || 1978 || 1982 | ||
|- | |- | ||
| Manders, Franciscus Antonius || 1851 || 1879 | |||
|- | |- | ||
| Manders, Franc. R. || 1879 || 1890 | | Manders, Franc. R. || 1879 || 1890 | ||
|- | |- | ||
| Mathijsen, R.W.M. (Roeland) || 2002 || 2014 | |||
|- | |- | ||
| Maurix, | | Maurix, G.H.M. (Gerrie) || 1986 || 1999 | ||
|- | |- | ||
| Merks, R.C.M. (Ruud/Rudy) || 2000 || 2017 | | Merks, R.C.M. (Ruud/Rudy) || 2000 || 2017 | ||
|- | |- | ||
| Mulders, | | Mulders, H.L. (Harrie) || 1974 || 1994 | ||
|- | |- | ||
| Mulukom van, A.J.M. (Gonnie) Terneusen || 1985 || 1986 | |||
|- | |- | ||
| Nillezen, G.H.H. (Ger) || 2006 || 2014 | | Nillezen, G.H.H. (Ger) || 2006 || 2014 | ||
|- | |- | ||
| Oegema, Sikko || 2002 || 2010 | |||
|- | |- | ||
| Oegema, Sikko || 2014 || 2017 | | Oegema, Sikko || 2014 || 2017 | ||
|- | |- | ||
| Oetelaar van de, Adrianus || 1915 || | |||
|- | |- | ||
| Oetelaar van den, Albertus || 1851 || 1867 | | Oetelaar van den, Albertus || 1851 || 1867 | ||
Regel 260: | Regel 262: | ||
| Oetelaar van den, Antonie || 1851 || 1858 | | Oetelaar van den, Antonie || 1851 || 1858 | ||
|- | |- | ||
| | | Oetelaar van den, A. || 1923 || | ||
|- | |||
| Oetelaar v.d., A. || 1939 || | |||
|- | |||
| Oetelaar van den, A.J.A. (Ad) || 1994 || 2002 | |||
|- | |||
| Oetelaar van den, A.J.A. (Ad) || 2006 || 2010 | |||
|- | |||
| Oorschot van, A.L. || 1946 || 1956 | |||
|- | |- | ||
| | | Osch van, B.J. || 1953 || | ||
|- | |- | ||
| | | Paagman, Dirk || || | ||
|- | |- | ||
| | | Praagman, Roel || || | ||
|- | |- | ||
| Peters, S.J. || 1948 || 1949 | |||
|- | |- | ||
| Pijnenburg, A.C. || 1958 || 1966 | |||
|- | |- | ||
| Roeffen, B.J.G.M. (Betty) van den Oetelaar || 2006 || 2017 | | Roeffen, B.J.G.M. (Betty) van den Oetelaar || 2006 || 2017 | ||
|- | |- | ||
| Roozendaal, H.G.P.F. (Henk) || 1998 || 2010 | |||
|- | |- | ||
| Roozendaal, M.H.B. (Menno) || 2014 || 2017 | | Roozendaal, M.H.B. (Menno) || 2014 || 2017 | ||
Regel 284: | Regel 294: | ||
| Schevers, Jan Hendrik || || 1851 | | Schevers, Jan Hendrik || || 1851 | ||
|- | |- | ||
| Schaaijk van, L.J.M.A. (Bea) || 1986 || 2002 | |||
|- | |- | ||
| Sen, S. || 2005 || 2006 | | Sen, S. || 2005 || 2006 | ||
|- | |- | ||
| Seijkens, P. (Piet | | Seijkens, P. (Piet || 2006 || 2010 | ||
|- | |- | ||
| Schellekens, Adrianus || 1912 || 1919 | | Schellekens, Adrianus || 1912 || 1919 | ||
Regel 294: | Regel 304: | ||
| Schevers, Jan || 1851 || 1863 | | Schevers, Jan || 1851 || 1863 | ||
|- | |- | ||
| Schevers, Martinus || 1923 || | | Schevers, Martinus || 1923 || | ||
|- | |- | ||
| Schoones, J.M.C.H. (Hans) || 1993 || 1999 | |||
|- | |- | ||
| Schoones, J.M.C.H. (Hans) || 2002 || 2014 | | Schoones, J.M.C.H. (Hans) || 2002 || 2014 | ||
Regel 306: | Regel 316: | ||
| Schoot van der, Jan Johannes || 1859 || 1864 | | Schoot van der, Jan Johannes || 1859 || 1864 | ||
|- | |- | ||
| Schuurbiers, F.M.J. (Frans) || 1986 || 2010 | |||
|- | |- | ||
| | | Schut, H.W.J. (Henny) || 1998 || 2006 | ||
|- | |- | ||
| Schwiebbe, J.A.C. (Koos) || 1978 || 1994 | |||
|- | |- | ||
| Schwiebbe, J.C.A. (Jankees) || 2006 || 2017 | | Schwiebbe, J.C.A. (Jankees) || 2006 || 2017 | ||
|- | |- | ||
| Schijndel van, | | Schijndel van, L. || 1923 || 1927 | ||
|- | |- | ||
| Sleutjes, | | Sleutjes, J. || 1945 || 1946 | ||
|- | |- | ||
| Sleutjes, | | Sleutjes, J. || 1949 || 1949 | ||
|- | |- | ||
| Sleutjes, | | Sleutjes, J. || 1951 || 1962 | ||
|- | |- | ||
| Smetsers, J.C.L.M. (Joop/Joep) || 1996 || | | Smetsers, J.C.L.M. (Joop/Joep) || 1996 || 2012 | ||
|- | |- | ||
| Smetsers, J.C.L.M. (Joop/Joep) || 2012 || 2014 | | Smetsers, J.C.L.M. (Joop/Joep) || 2012 || 2014 | ||
Regel 334: | Regel 342: | ||
| Smits, Antonius || 1922 || 1931 | | Smits, Antonius || 1922 || 1931 | ||
|- | |- | ||
| Smits, Antonius || 1935 || | | Smits, Antonius || 1935 || | ||
|- | |- | ||
| Smits, A.W. || 1966 || 1974 | |||
|- | |- | ||
| Smits, Johannes A. (Jan) || 1891 || 1915 | | Smits, Johannes A. (Jan) || 1891 || 1915 | ||
|- | |- | ||
| Spank van der, J.H. || 1923 || 1927 | |||
|- | |- | ||
| Spits, J.W.B.H. (Jules) || 1995 || 2002 | | Spits, J.W.B.H. (Jules) || 1995 || 2002 | ||
Regel 346: | Regel 354: | ||
| Steenbakkers, Adr. || 1927 || 1931 | | Steenbakkers, Adr. || 1927 || 1931 | ||
|- | |- | ||
| Steenbakkers, | | Steenbakkers, Jansz. Adrianus || 1918 || 1923 | ||
|- | |- | ||
| Steenbakkers, Jansz. Adrianus || | | Steenbakkers, Jansz. Adrianus || 1927 || | ||
|- | |- | ||
| Steenbakkers, | | Steenbakkers, J.C. || 1939 || 1945 | ||
|- | |- | ||
| Steenbakkers, | | Steenbakkers, W. (Brord) || 1966 || 1978 | ||
|- | |- | ||
| Swinkels, Adrianus || 1907 || 1918 | | Swinkels, Adrianus || 1907 || 1918 | ||
|- | |- | ||
| Timmermans, Arnoldus Antonius || 1914 || 1919 | |||
|- | |- | ||
| Timmermans, Eimbertus A.F. || 1889 || 1913 | |||
|- | |- | ||
| | | Timermans, Jan J. || 1891 || 1910 | ||
|- | |- | ||
| Timmermans, Johannes Waltherus (Jan) || 1890 || 1923 | | Timmermans, Johannes Waltherus (Jan) || 1890 || 1923 | ||
|- | |- | ||
| Timmermans, Laurens || 1881 || 1891 | | Timmermans, Laurens || 1881 || 1891 | ||
|- | |- | ||
| Timmermans, W. || 1970 || 1974 | | Timmermans, W. || 1970 || 1974 | ||
|- | |- | ||
| | | Uden van, H.M.M. || 1970 || 1974 | ||
|- | |- | ||
| Ulehake, M.A.A. (Miranda) || 2014 || 2017 | | Ulehake, M.A.A. (Miranda) || 2014 || 2017 | ||
Regel 378: | Regel 382: | ||
| Veghel van, P.G.M. (Nellie) Oomen || 1998 || 2014 | | Veghel van, P.G.M. (Nellie) Oomen || 1998 || 2014 | ||
|- | |- | ||
| Veerdonk van de, P.Th. (Piet) || 1946 || 1985 | |||
|- | |- | ||
| Velden v.d., Johannes H. || 1897 || 1902 | | Velden v.d., Johannes H. || 1897 || 1902 | ||
Regel 386: | Regel 390: | ||
| Ven van de, Johannes Hendrikus || 1879 || 1900 | | Ven van de, Johannes Hendrikus || 1879 || 1900 | ||
|- | |- | ||
| Verbruggen, | | Verbruggen, W. || 1970 || 1974 | ||
|- | |- | ||
| Verhagen, Antonius W. || 1900 || 1913 | | Verhagen, Antonius W. || 1900 || 1913 | ||
Regel 392: | Regel 396: | ||
| Verhagen, Gijsbert Mathijs || || 1850 | | Verhagen, Gijsbert Mathijs || || 1850 | ||
|- | |- | ||
| Verhagen, | | Verhagen, L.A.M. (Leo) || 1974 || 1990 | ||
|- | |- | ||
| Verhagen, P. (Piet) || 1945 || 1946 | |||
|- | |- | ||
| Verhagen, | | Verhagen, P. (Piet) || 1953 || 1966 | ||
|- | |- | ||
| Verhagen, | | Verhagen, P. (Piet) || 1970 || 1982 | ||
|- | |- | ||
| Verhoeven, J.A.H. (Jan) || 1990 || 2002 | | Verhoeven, J.A.H. (Jan) || 1990 || 2002 | ||
Regel 404: | Regel 408: | ||
| Verhoeven, Pieter Lambertus || 1871 || 1889 | | Verhoeven, Pieter Lambertus || 1871 || 1889 | ||
|- | |- | ||
| Verhoeven, M.J. || 1946 || 1953 | |||
|- | |- | ||
| Verhoeven, M.J. || 1956 || | | Verhoeven, M.J. || 1956 || | ||
|- | |- | ||
| Verhoeven, Wilhelmus || 1851 || 1887 | | Verhoeven, Wilhelmus || 1851 || 1887 | ||
|- | |- | ||
| Verkuijlen, Antonius || 1919 || | |||
|- | |- | ||
| Verkuijlen, A. || 1939 || | | Verkuijlen, A. || 1939 || | ||
Regel 416: | Regel 420: | ||
| Verkuijlen, A. || 1945 || 1946 | | Verkuijlen, A. || 1945 || 1946 | ||
|- | |- | ||
| Vermeulen, A.F.M. (Ardi) || 1996 || | | Vermeulen, A.F.M. (Ardi) || 1996 || | ||
|- | |||
| Vissers de, H. || 1981? || 1989 | |||
|- | |- | ||
| | | Vissers de, J.H. (Hans) ||1982 || 1990 | ||
|- | |- | ||
| Visser de, W.J. || 1939 || | |||
|- | |- | ||
| | | Visser de, W.J. || 1945 || 1953 | ||
|- | |- | ||
| | | Vloet, M.B.M. (Tini) || 1978 || 2002 | ||
|- | |- | ||
| | | Voorst van, P.L.H. (Laurens) || 2014 || 2017 | ||
|- | |- | ||
| | | Voeten, M.J.M.J. (Monique) || 1982 || 1985 | ||
|- | |- | ||
| | | Voeten, M.J.M.J. (Monique) || 20210 || 2014 | ||
|- | |- | ||
| Vorstenbosch, | | Voets, C. || 1946 || 1948 | ||
|- | |||
| Vorstenbosch, H. ||1945 || 1951 | |||
|- | |- | ||
| Vorstenbosch van de, H. || 1946 || 1953 | | Vorstenbosch van de, H. || 1946 || 1953 | ||
|- | |- | ||
| Vugts, Antonie Johannes || 1919 || | | Vugts, Antonie Johannes || 1919 || | ||
|- | |- | ||
| Vulders, C.A.J.M. (Carly) || 2002 || 2006 | | Vulders, C.A.J.M. (Carly) || 2002 || 2006 | ||
|- | |- | ||
| Weert van, | | Weert van, Chr. || 1931 || | ||
|- | |- | ||
| Weert van, Hendrikus Johannes || 1863 || 1881 | | Weert van, Hendrikus Johannes || 1863 || 1881 | ||
|- | |- | ||
| | | Weite || 2010 || | ||
|- | |- | ||
| | | Weijers, J.W.G. (Jan) || 1982 || 1986 | ||
|- | |- | ||
| | | Wels, N. || 1945 || 1946 | ||
|- | |- | ||
| Welte, S.J.M. (Simon) || | | Welte, S.J.M. (Simon) || 2002 || 2014 | ||
|- | |- | ||
| Westelaken van de, | | Westelaken van de, J. || 1923 || | ||
|- | |- | ||
| Witlox, E.M.J.M. (Eus) || 2006 || 2017 | | Witlox, E.M.J.M. (Eus) || 2006 || 2017 | ||
|- | |- | ||
| Witlox, J.P. (Jan) || 1970 || 1994 | |||
|- | |- | ||
| Wolven, J.L. (Hans) || 1997 || 2006 | | Wolven, J.L. (Hans) || 1997 || 2006 | ||
|- | |- | ||
| | | Wouters, A.M. || 2002 || | ||
|- | |||
| Wouters, Christianus || 1915 || | |||
|- | |||
| Wouters, G.C.H.J.M. (Ger) || 1982 || 2002 | |||
|- | |||
| Wouters, G.C.H.J.M. (Ger) || 2010 || 2010 | |||
|- | |- | ||
| | | Zandbergen, A.H. (Ton) || 2010 || 2017 | ||
|- | |- | ||
| | | Zanden van der, J.M. || 1962 || 1970 | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|} | |} | ||
[[categorie: raadslid]] | |||
[[categorie: |