U kunt ons steunen door lid van de Heemkundekring Schijndel te worden. Iedere dinsdagochtend zijn wij tussen 10 en 12 uur in de heemkamer: Cultureel Centrum 't Spectrum, Steeg 9 g, Schijndel. |
Bewerken van De Kuilen (Gemonde)
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 10: | Regel 10: | ||
De Kuil of Kuilen, was weleer eene streek met putten en kuilen, doch thans meestal gedicht, bebouwd met hutten en grenzende aan de [[Broekstraat]], dit gehucht is weinig minder als het laatste berucht. | De Kuil of Kuilen, was weleer eene streek met putten en kuilen, doch thans meestal gedicht, bebouwd met hutten en grenzende aan de [[Broekstraat]], dit gehucht is weinig minder als het laatste berucht. | ||
== '''Bewoners van | == '''Bewoners van de Kuilen wijk B (huisnummerboek 1941)''' == | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
|- | |- | ||
! Nr. !! Voornaam !! Tussenvoegsel !! Achternaam !! | ! Nr. !! Voornaam !! Tussenvoegsel !! Achternaam !! Bijschrift | ||
|- | |||
| B117 || Marinus Th. || || Schellekens || | |||
|- | |||
| B115 || Johannes || || Steenbakkers || | |||
|- | |||
| B116 || Bernardus || van || Helvoirt || Doorgehaald | |||
|- | |||
| B116 || Johannes || van || Bilsen || | |||
|- | |||
| B114 || Engelbertus || || Schellekens || | |||
|- | |||
| B121 || Johannes || van || Bragt || | |||
|- | |||
| B120 || Wilhelmus || || Merkx || | |||
|- | |||
| B119 || Petrus || van || Helvoort || | |||
|- | |- | ||
| | | B118 || Gerardus || den || Otter || | ||
|- | |- | ||
| | | B130 || Albertus || van der || Linden || | ||
|- | |- | ||
| | | B129 || Wilhelmus || || Eijkemans || Doorgehaald | ||
|- | |- | ||
| | | B129 || Martinus || van || Heeswijk || Inwonend | ||
|- | |- | ||
| | | B128 || Wilhelmus || || Schellekens || | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Straten/Adressen]] | [[Categorie:Straten/Adressen]] | ||
{{appendix}} | {{appendix}} |