U kunt ons steunen door lid van de Heemkundekring Schijndel te worden. Iedere dinsdagochtend zijn wij tussen 10 en 12 uur in de heemkamer: Cultureel Centrum 't Spectrum, Steeg 9 g, Schijndel. |
Bewerken van Avondnijverheidsschool - Tekenschool
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 376: | Regel 376: | ||
| Hub. || van ||Bokhoven || 28-01-1924 || Grote straat A 40 | | Hub. || van ||Bokhoven || 28-01-1924 || Grote straat A 40 | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|} | |} | ||