U kunt ons steunen door lid van de Heemkundekring Schijndel te worden. Iedere dinsdagochtend zijn wij tussen 10 en 12 uur in de heemkamer: Cultureel Centrum 't Spectrum, Steeg 9 g, Schijndel. |
Pagina's met de meeste categorieën
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Hieronder worden maximaal 100 resultaten weergegeven in het bereik #1 tot #100.
- Lidwina (7 categorieën)
- Petrus Johannes Kemps (1924 - 2005) (6 categorieën)
- Henricus Godefridus Josephus Bolsius (1885 - 1954 ) (6 categorieën)
- Christianus Wouters (1877 – 1948) (6 categorieën)
- Gerardus van Herpen (1917 - 2016) (6 categorieën)
- Norbertus Willibrordus Leonardus Baekers (1839 - 1920) (6 categorieën)
- Joannes Wilhelmus Hovenier (1909 - 1973) (6 categorieën)
- Lambertus van Zutphen (1877 – 1960) (6 categorieën)
- Antoon de Hommel (1910 - 1971) (5 categorieën)
- Hoge Jood (5 categorieën)
- Johannes van Roosmalen (1911 - 1989) (5 categorieën)
- Johannis van Mil (1797 - 1850) (5 categorieën)
- Adrianus Gerardus Bozelie (1905 - 1980) (5 categorieën)
- Johannes Marinus Cornelis Hendrikus Schoones (5 categorieën)
- Johannes van der Heijden (1873 – 1921) (5 categorieën)
- Cornelis van de Wijdeven (1840 – 1932) (5 categorieën)
- Johannes Verhoeven (1873 – 1952) (5 categorieën)
- Adrianus de Laat (1895 - 1980) (5 categorieën)
- Petrus Ketelaars (1850 - 1894) (5 categorieën)
- Theodorus van Geffen (1873 – 1948) (5 categorieën)
- Henriëtte Antonius Maria Geerkens (1921 - 2003) (5 categorieën)
- Josephus Petrus Cornelis Verhoeven (1899 - 1967) (5 categorieën)
- Christiaan van Liempd (1881 - 1962) (5 categorieën)
- Martinus Josephus Verbruggen (1905 - 1988) (5 categorieën)
- Joannes Bernardus Michels (1851 - 1924) (5 categorieën)
- Cornelis Kusters (1906 - 1967) (5 categorieën)
- Garage Vugts (5 categorieën)
- Wilhelmus Johannes de Visser (1890 - 1979) (5 categorieën)
- Henricus Antonius van der Heijden (1903 - 1993) (5 categorieën)
- Marinus van Herpen (1903 - 1982) (5 categorieën)
- Franciscus Hendricus Schepers (1917 - 2007) (5 categorieën)
- Antonius Cornelus de Jong (1923 - 1998) (5 categorieën)
- Henri Vorstenbosch (1916 - 2001) (5 categorieën)
- Petrus Verkuijlen (1918 - 1997) (5 categorieën)
- Jongens MULO (5 categorieën)
- Johannes Jacobus van Geffen (1868 – 1953) (5 categorieën)
- A.A.M. Deterink (5 categorieën)
- Adrianus Merks (1909 - 1994) (5 categorieën)
- Petrus Hubertus Bosmans (1902 - 1981) (5 categorieën)
- Annahof (5 categorieën)
- Gijsbertus Vugts (1860 – 1944) (5 categorieën)
- Petrus Johannes van der Heijden (1908 - 1992) (5 categorieën)
- Hendrikus van Uden (1911 - 2004) (5 categorieën)
- Antonius van de Rijdt (1913 - 2000) (5 categorieën)
- Karel Johannes Keetels (1926 - 2017) (5 categorieën)
- Johannes de Laat (1811 – 1874) (5 categorieën)
- Andreas van den Boogaard (1904 - 1987) (5 categorieën)
- Gerardus Johannes Bots (1916 - 2003) (5 categorieën)
- H.G.P.F. Roozendaal (5 categorieën)
- Johannes Jansen (1851 - 1921) (5 categorieën)
- Adrianus Eijkemans (1904 – 1987) (5 categorieën)
- Balthazar van der Sangen (1801 – 1872) (5 categorieën)
- Bernardus Adrianus Henricus Peters (1928 - 2004) (5 categorieën)
- Lagere Technische School (5 categorieën)
- Mathieu Christiaan Cornelis Jansen (1902 - 1973) (5 categorieën)
- Henricus Wilhelmus Fassbender (1906 - 1988) (5 categorieën)
- Johannes Hendrikus van Houtum (1915 - 1995) (5 categorieën)
- Smederij van Thiel (5 categorieën)
- Adriaan Persons (1868 - 1956) (5 categorieën)
- Martinus Wilhelmus Hoogzaad (1915 - 1997) (4 categorieën)
- Adrianus Johannes van Vugt (1911 - 1999) (4 categorieën)
- Johannes Verhagen (1887 – 1983) (4 categorieën)
- Coenraad Philip Hermes (1794 – 1876) (4 categorieën)
- Fritz Walter Martin (1909 - 1983) (4 categorieën)
- Antonius Christianus Pijnenburg (1922 - 2013) (4 categorieën)
- Antonius Joseph van Oss (1909 - 1965) (4 categorieën)
- Maria Lamberta Smulders (1911 - 2008) (4 categorieën)
- Johannes Josephus Verhoeven (1916 - 1993) (4 categorieën)
- L.J.M.A. van Schaaijk (4 categorieën)
- Leonardus van Engeland (1919 - 1997) (4 categorieën)
- Johannes Henri van der Steen (1912 - 1988) (4 categorieën)
- Henricus Franciscus Berkelmans (1913 - 1999) (4 categorieën)
- Lambertus Adrianus Maria Vervoort (1951 - 2006) (4 categorieën)
- F.F.M. Tausch (4 categorieën)
- Hendrikus Johannes Looman (1889 - 1957) (4 categorieën)
- Antonius Joannes van der Eerden (1800-1876) (4 categorieën)
- Theresiaschool Wijbosch (4 categorieën)
- Henricus Meijer (1878 - 1944) (4 categorieën)
- Herman Joseph Aldenhoff (1905 - 2001) (4 categorieën)
- Lambertus Kemps (1878 – 1964) (4 categorieën)
- Adrianus van der Heijden (1905 - 1970) (4 categorieën)
- Hendrik Jozef van Meersbergen (1926 - 2006) (4 categorieën)
- Leonardus Kusters (1868 – 1970) (4 categorieën)
- Wilhelmus Eijkemans (1909 - 1994) (4 categorieën)
- Gerardus Petrus Maria Kuis (1938 - 2007) (4 categorieën)
- Antonius Josephus Maria Bolsius (1850 - 1906) (4 categorieën)
- Jan Willem Schaper (1928 - 2001) (4 categorieën)
- Eimbert Timmermans (1848 – 1913) (4 categorieën)
- Hendrikus Bozelie (1874 – 1962) (4 categorieën)
- Cornelis Johannes Schepers (1895 – 1971) (4 categorieën)
- Johan van den Brand (1906 - 1988) (4 categorieën)
- Francis Steenbekkers (1871 – 1949) (4 categorieën)
- Marinus Josephus Verhoeven ( 1894 - 1982) (4 categorieën)
- Franciscus Antonius Manders (1807 – 1888) (4 categorieën)
- Antonius Steenbakkers (1799 – 1880) (4 categorieën)
- Martinus de Laat (4 categorieën)
- Simon Eduardus van Berkum (1914 - 2013) (4 categorieën)
- Lambertus Koolen (1850 – 1929) (4 categorieën)
- Landbouwschool (4 categorieën)
- Embertus van Rooij (1788 – 1845) (4 categorieën)