U kunt ons steunen door lid van de Heemkundekring Schijndel te worden. Iedere dinsdagochtend zijn wij tussen 10 en 12 uur in de heemkamer: Cultureel Centrum 't Spectrum, Steeg 9 g, Schijndel. |
Bewerken van Rijkspostspaarbank, spaarbankboekjes 1915 tot en met 1921
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 886: | Regel 886: | ||
| 440 || 14 september 1921 || Anna Maria || || Cromsigt || Grootestraat || dienstbode || 28 oktober 1899 || Schijndel || | | 440 || 14 september 1921 || Anna Maria || || Cromsigt || Grootestraat || dienstbode || 28 oktober 1899 || Schijndel || | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |- | ||
| | | Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | ||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|} | |} | ||
[[Categorie:Lijsten]] | [[Categorie:Lijsten]] | ||
{{appendix}} | {{appendix}} |